Znamy zwycięzców 2. Puchar Polski juniorów i młodzików

    Dodane: 2017-05-22

W niedzielę na Torze Regatowym Brdyujście w Bydgoszczy zakończył się 2. Puchar Polski Regaty Eliminacyjne juniorów i młodzików. W imprezie wzięło udział ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy startowali na dystansie od 200 do 1000m. A oto zwycięzcy:

K1 500m juniorów:

  1. Przemysław Korsak (G’Power Gorzów WLKP) – 1:50.53
  2. Filip Weckwert (Hubertus Biały Bór) – 1:52.11
  3. Piotr Morawski (MKS Czechowice Dziedzice) – 1:52.38

C1 500m juniorów:

  1. Norman Zezula (Piast Agrochem Człuchów) – 2:07.10
  2. Dominik Bugaj (OKSW Olsztyn) – 2:09.42
  3. Sebastian Aleksandrowicz (Zawisza Bydgoszcz) – 2:10.74

K1 500m juniorek:

  1. Helena Wiśniewska (Zawisza Bydgoszcz) – 2:03.77
  2. Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk) – 2:04.32
  3. Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów) – 2:04.86

C1 500m juniorek:

  1. Julia Walczak (OKSW Olsztyn) – 2:31.03
  2. Klaudia Szulecka (NOSiR Nowy Dwór Maz.) – 2:33.32
  3. Adrianna Antos (AZS AWF Poznań) – 2:37.02

K1 500m juniorek mł.:

  1. Karolina Karolczuk (UKS Dojlidy Białystok) – 2:13.33
  2. Julia Górska (Włókniarz Chełmża) – 2:14.80
  3. Adrianna Kąkol (KKW 29 Kraków) – 2.16.29

C1 500m juniorek:

  1. Patrycja Mendelska (AZS AWF Poznań) – 2:56.23
  2. Justyna Dorozińska (Cresovia Białystok) – 2:59.68
  3. Klaudia Trzcińska (UPKS Poncio Lidzbark Wel.) – 3:00.93

K1 500m młodziczek:

  1. Julia Krajewska (Spójnia Warszawa) – 2:21.56
  2. Weronika Marczewska (UKS Kopernik Bydgoszcz) – 2:24.12
  3. Katarzyna Skorupińska (Zryw Wolsztyn) – 2:24.50

C1 500m młodziczek:

  1. Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz) – 2:47.27
  2. Natalia Marońska (UPKS Poncio Lidzbark Wel.) – 3:05.92
  3. Anna Topa (MKSW Trzebinia) – 3:13.95

K1 1000m juniorów:

  1. Przemysław Korsak (G’Power Gorzów WLKP) – 3:57.90
  2. Filip Weckwert (Hubertus Biały Bór) – 4:01.08
  3. Piotr Morawski (MKS Czechowice Dziedzice) – 4:04.47

C1 1000m juniorów:

  1. Norman Zezula (Piast Agrochem Człuchów) – 4:28.72
  2. Dominik Bugaj (OKSW Olsztyn) – 4:28.82
  1. Dawid Dziurla (Warta Poznań) – 4:31.55

K1 1000m młodzików:

  1. Dawid Janowicz (Zawisza Bydgoszcz) – 4:27.42
  2. Antoni Łapczyński (Włókniarz Chełmża) – 4:34.31
  3. Igor Komorowski (Olimpia Elbląg) – 4:35.95

C1 1000m młodzików:

  1. Aleksy Datoń (Nadwiślanin Kraków) – 5:07.51
  2. Damian Sadowski (UPKS Poncio Lidzbark Wel.) – 5:19.61
  3. Michał Szajdek (OKSW Olsztyn) – 5:21.82

K1 1000m juniorów mł.:

  1. Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań) – 4:12.11
  2. Stanisław Szafraniec (Posnania Poznań) – 4:14.11
  3. Emil Czepe (Orzeł Wałcz) – 4:14.50

C1 1000m juniorów mł.:

  1. Maciej Szlachta (Zawisza Bydgoszcz) – 4:53.20
  2. Krystian Hołdak (KKS Nowa Sól) – 4:57.54
  3. Bartosz Masłowski (Warta Poznań) – 5:02.15

K1 1000m juniorek:

  1. Helena Wiśniewska (Zawisza Bydgoszcz) – 4:35.88
  2. Kinga Jankowska (Baza Mrągowo) – 4.37.61
  3. Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk) – 4:39.26

C1 1000m juniorek:

  1. Julia Walczak (OKSW Olsztyn) – 5:42.75
  2. Aleksandra Jacewicz (OTK Opole) – 5:55.69
  3. Adrianna Antos (AZS AWF Poznań) – 6:03.34

K1 200m juniorów:

  1. Wojciech Tracz (Posnania Poznań) – 0:36.85
  2. Bartosz Grabowski (Wółkniarz Chełmża) – 0:37.29
  1. Przemysław Korsak (G’Power Gorzów WLKP) – 0:37.89

C1 200m juniorów:

  1. Norman Zezula (Piast Agrochem Człuchów) – 0:43.93
  2. Patryk Kowalski (Orzeł Wałcz) – 0:44.26
  3. Dawid Dziurla (Warta Poznań) – 0:46.10

K1 200m juniorek:

  1. Helena Wiśniewska (Zawisza Bydgoszcz) – 0:42.19
  2. Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów) – 0:42,72
  3. Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk) – 0:43.52

Wszystkie wyniki