Potrzebna pomoc dla Bydgoskiego Klubu Wioślarek!

    Dodane: 2022-02-23

W poniedziałek informowaliśmy o zniszczeniach w klubie Warsaw Rowing Club (http://aktywninawodzie.pl/Home/Article/1114) dziś niestety o zniszczonym sprzęcie w Bydgoskim Klubie Wioślarek.

źródło PZTW

"Podczas ostatniego weekendu matka natura nie była dla nas zbyt łaskawa. Silny wiatr spowodowała przewrócenie się drzewa na nasze ukochane łódki. Wichura zniszczyła sprzęt oraz stelaże na przystani Bydgoskiego Klubu Wioślarek" - poinformował klub.

"Sezon letni już tuż tuż, a my potrzebujemy Waszej pomocy. Musimy postawić hangar na sprzęt, by ta sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Zarząd, trenerzy, zawodniczki, rodzice i przyjaciele robią wszystko by Klub funkcjonował coraz lepiej. Z własnych środków kupujemy sprzęt dla zawodniczek, by miały na czym trenować. Niestety zaplecze Klubu jest niewielkie i nie mamy możliwości by wszystkie lodzie były w głównym hangarze, który i tak mieści tylko maksymalnie 12 łodzi. Mimo że większość rzeczy potrafimy zrobić same i nigdy się nie poddajemy, z warunkami pogodowymi nie wygramy" - czytamy dalej.

Dlatego zachęcamy do wsparcia finansowego klubu. Link do zrzutki - KLIKNIJ!