Organic Fitness partnerem Poznańskich Dragonów

    Dodane: 2022-05-12

Już tylko godziny dzielą nas od jednej z największych w Polsce amatorskich imprez na wodzie - 6. Poznań Canoe Challenge, XII Mistrzostwach Szkół w Smoczych łodziach oraz 4. Mistrzostwach w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji.

Do czerwoności przed każdą z nich rozgrzeją Was instruktorzy Organic Fitness – partner naszej imprezy. Dodatkowo klub ufundował wspaniałe zawody zarówno dla zwycięzców jak i pozostałych uczestników.

Organic Fitness to sieć przyjaznych klubów fitness i społeczność, którą tworzymy razem z Klubowiczami. U nas każdy może czuć się dobrze i znaleźć coś dla siebie, zgodnie z hasłem: Naturalnie Twoje! Na rynku jesteśmy obecni od 2016 r. Od tego czasu udało nam się otworzyć 8 klubów Organic Fitness w zachodniej części Polski i w mgnieniu oka stać się jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci klubów fitness.  Sukcesywnie pracujemy nad dalszym rozwojem.

Jacy jesteśmy?

Przede wszystkim – otwarci! Każdy nasz klub to nie tylko miejsce, w którym wykonasz trening pod okiem specjalistów i przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. To przestrzeń, w której w końcu poczujesz się sobą, bo każdą indywidualność traktujemy z głębokim szacunkiem. W Organic Fitness spotykasz się z przyjaciółmi, realizujesz wspólne pasje i wymieniasz doświadczeniami. Bez kompleksów i napinki.

Dla kogo jesteśmy?

To proste – jesteśmy dla Ciebie! Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od tego, jaką grupę wiekową czy jakie zaawansowanie fizyczne reprezentujesz. Czujesz się niepewnie ze swoim ciałem? Wspólnie znajdziemy rozwiązanie i popracujemy nad Twoją kondycją, samoakceptacją i dobrym samopoczuciem. Masz ambitne plany? Pomożemy Ci je zrealizować dbając o Twój komfort. Przekuwamy marzenia naszych klubowiczów w realne cele!

Gdzie jesteśmy?

Wszędzie! Czujemy odpowiedzialność nie tylko za zdrowie i dobre samopoczucie Klubowiczów, ale również o to, co dzieje się poza klubem. Dlatego sukcesywnie realizujemy i rozwijamy nasz projekt #MisjaPomaganie oraz wspieramy i organizujemy akcje na rzecz ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Chcemy stać się najbardziej rozpoznawalną regionalną siecią klubów fitness, której wyróżnikiem jest wyjątkowa organiczną oraz propagowanie zdrowego i naturalnego stylu życia.

Jakie wartości wyznajemy?

NATURALNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, ZAUFANIE, RADOŚĆ, PASJA, SUKCES to dla nas to tylko słowa, a zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Ich respektowania wymagamy od zespołu oraz współpracowników. Wszystko po to, by Klubowicze czuli się u nas komfortowo i pewni siebie.

Kto jest naszym brand hero?

Widzieliście wesołego, rysowanego komiksową kreską brodacza? To właśnie nasz brand hero! Brodacz jest wyluzowanym gościem z dużym dystansem do siebie. Uwielbia ludzi, a jego nieco szalona natura sprawia, że podejmuje różne wyzwania i przyjmuje różne wcielenia. Brodacz towarzyszy nam w reklamach, przewija się w designie klubu i jest przewodnikiem po naszym organicznym świecie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Organic Fitness to:

  • OTWARTA SPOŁECZNOŚĆ

Z nami po prostu czujesz się dobrze – w grupie i indywidualnie.

  • OPIEKA TRENERSKA

Wsparcie podczas Twojego treningu. U nas możesz czuć się bezpiecznie.

  • PROGRAMY NA MIARĘ

Plany treningowe uwzględniające Twoje cele i preferencje.

  • MINI GRUPY

Efektywne zajęcia w niewielkich zespołach i indywidualna opieka trenerska.

  • TRENINGI KIDS&PARENTS

Twoje dzieci ćwiczą pod okiem trenera w tym samym czasie, co Ty.

  • DZIECI WSTĘP GRATIS

Dzieci klubowiczów korzystają z zajęć za free.

  • FIT BAR

Produkty, dzięki którym nawodnisz się i zregenerujesz.

  • KARTY PARTNERA

Użytkownicy kart Partnerskich są tak samo traktowani jak nasi klubowicze.

  • PARKING i WIFI > bezpłatny parking oraz Internet w każdej lokalizacji 

Dołącz do nas! Zostań Organic Hero!

Dołącz do naszej społeczności i zostań członkiem drużyny Organic Heroes. Ćwicz co chcesz i tak, jak chcesz.