Znajdź siebie na zdjęciach. Ponad 450 fotografii z Poznańskich Dragonów i 3. Poznań Canoe Challenge

    Dodane: 2017-05-30

Ponad 700 uczestników, zacięta rywalizacja na torze i gorąca atmosfera na trybunach. Tak w skrócie można opisać zawody, które w sobotę 27 maja odbyły się na poznańskiej Malcie.

3. edycja Poznań Canoe Challenge, IX Mistrzostwa Szkół w Smoczych łodziach oraz I edycja Mistrzostw w Smoczych łodziach dla klubów, firm i instytucji przeszły do historii. Cieszymy się, że byliście z nami mając jednocześnie nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście. Wierzymy, że wspomnienia na długo zostaną w waszych sercach po to byśmy za rok znów mogli spotkać się nad poznańską Maltą.

zdj. Tomasz Szwajkowski

Wspominając te miłe chwile prezentujemy galerię ponad 450 zdjęć wykonanych przez Tomasza Szwajkowskiego. Ściągajcie, wrzucajcie na facebooka i inne portale społecznościowe, przesyłajcie znajomym! Niech o waszym sukcesie i dobrej zabawie dowie się jak najwięcej ludzi!

Galeria zdjęć 3. Poznań Canoe Challenge

Galeria zdjęć Poznańskie Dragony 2017

Organizator: Klub Sportowy Stomil Poznań;

Partnerzy: Miasto Poznań, Rada Osiedla Rataje, Urząd Marszałkowski Woj. WLKP., Fundacja Banku Zachodniego WBK, Osiedle Młodych, WOPR

Sponsor główny: CH Galeria Malta, Stomil Poznań

Sponsorzy: Fundacja Sport Support, Coca-Cola, Drukarnia Drukma, Podium Czerwonak, Lorenz Bahlsen, Green Hotel, Lech Poznań, Komplet Polska, Novotel Poznań Centrum, Bea Beleza, Pacha, Pyrland Park linowy, Skodex Krotoski-Cichy