Znamy zwycięzców zawodów XV Memoriał im. Andrzeja Kulczaka

    Dodane: 2017-06-05

W minioną niedzielę nad jeziorem w Pamiątkowie odbyły się Regaty kajakowe – XV Memoriał im. Andrzeja Kulczaka oraz Ranking Młodzików i Dzieci. Organizatorem zawodów był Wielkopolski Związek Kajakowy, KS Posnania i UKS Pamiątkowo. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K1 1000m dzieci (2007) – Mikołaj Mijakowski (Posnania Poznań)

C1 1000m dzieci – Aleks Szmagaj (Posnania Poznań)

K1 1000m dzieci – Amelia Getner (Zryw Wolsztyn)

C1 1000m młodzików – Piotr Kujawa (AZS AWF Poznań)

K1 1000m dzieci – Jan Wiśniewski (Błyskawica Rokietnica)

K1 1000m młodziczek (2004) – Julia Piechocka (Zryw Wolsztyn)

C1 1000m młodzików (2004) – Mateusz Jóźwiak (AZS AWF Poznań)

K1 1000m młodzików (2004) – Krzysztof Jokiel (Zryw Wolsztyn)

K1 1000m młodzików (2003) – Katarzyna Skorupińska (Zryw Wolsztyn)

K1 1000m młodzików (2003) – Krzysztof Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K2 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska/ Patrycja Hołysz (Energetyk Poznań)

K1 500m juniorów mł. – Marcin Nowacki (Zryw Wolsztyn)

K4 500m dzieci – Julia Wawrzyniak/ Natalia Szuchnik/ Martyna Niedzielska/ Wiktoria Loba (UKS „6”)

C2 500m juniorów mł. – Kacper Bogajczyk/ Igor Stasik (AZS AWF Poznań)

K2 500m dzieci – Igor Wyszkowski/ Mikołaj Rechul (AZS AWF Poznań)

C1 500m młodziczek – Luiza Fechner (Posnania Poznań)

K1 500m juniorek mł. – Nicola Sita (Zryw Wolsztyn)

K2 500m OPEN – Kamil Wyrwas/ Marcin Jakubowski (Posnania Poznań)

C2 500m dzieci – Krystian Kubica/ Marceli Krawiec (Warta Poznań)

K4 500m dzieci – Mikołaj Wąsowicz/ Adam Mańkowski/ Mateusz Grabianowski/ Mikołaj Mermela (AZS AWF Poznań)

K2 500m młodziczek – Katarzyna Skorupińska/ Zuzanna Żok (Zryw Wolsztyn)

K2 500m młodzików – Krzysztof Burdajewicz/ Krzysztof Jokiel (Zryw Wolsztyn)

K2 500m juniorów mł. – Stanisław Szafraniec/ Kacper Imieliński (Posnania Poznań)

K4 500m młodziczek – Wiktoria Ratajczak/ Karolina Dankowska/ Lena Kosmaczewska/ Oliwia Żłobecka (AZS AWF Poznań)

C2 500m OPEN – Aleksandra Glaeser/ Luiza Fechner (Zryw Wolsztyn)

K2 500m dzieci – Amelia Getner/ Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K4 500m młodzików – Seweryn Kijewski/ Tobiasz Hyżak/ Bartosz Klonowski/ Hubert Bączyk (AZS AWF Poznań)

C1 500m juniorów mł. – Bartosz Masłowski (Warta Poznań)

C2 500m młodzików – Mateusz Sobczak/ Tomasz Jańczak (Posnania Poznań)

K1 500m OPEN – Marcin Jakubowski (Posnania Poznań)

K4 500m juniorek mł. – Oliwia Klemczak/ Nicolle Zwiernik/ Natalia Wojciechowska/ Patrycja Hołysz (Energetyk Poznań)

K1 500m Masters – Błażej Andrzejewski (Pamiątkowo)

K4 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas/ Wojciech Bober/ Maksymilian Garstkiewicz/ Dastin Malinowski (AZS AWF Poznań)

T2 300m turystyczne – Natalia Olszewska/ Piotr Olszewski

PUNKTACJA KLUBOWA

  1. KS POSNANIA POZNAŃ 333 PKT
  2. KS AZS AWF POZNAŃ 261 PKT
  3. UMKS ZRYW WOLSZTYN 203 PKT

Wszystkie wyniki