Weronika Deresz – zawodniczka za milion

    Dodane: 2017-11-27

Na swoim koncie ma złoty medal Mistrzostw Świata wywalczony w 2012 roku w czwórce podwójnej wagi lekkiej oraz 3 medale (po jednym z każdego kruszcu) z Mistrzostw Europy. Uczestniczyła też w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Tydzień temu nasza wioślarka wzięła udział w popularnym turnieju „Milionerzy” i jak zwykle spisała się bardzo dobrze wygrywając 40 tysięcy złotych.

TVN Agency / Player.pl / Weronika Deresz w programie

Poprawnie odpowiedziała na osiem pytań z różnych dziedzin, wśród których znalazły się m.in., która grupa społeczna nie ma prawa do strajków, od jakich angielskich słów wziął się wyraz smog i które miasto przyjęło za swój hymn utwór "Prząśniczka".

W jednym z wywiadów nasza wioślarka powiedziała, że nie wykorzystała swoich sportowych sukcesów, żeby ułatwić sobie udział w programie. W wywiadzie dla Onet Sport Deresz dodała, „Nie ukrywam, że to jest dla mnie fajny i szybki zastrzyk gotówki. Na pewno te środki dadzą mi trochę spokoju w prowadzeniu mojej kariery. Ponad 30 tysięcy złotych, bo jeszcze trzeba zapłacić od tego podatek, to zawsze jest takie zabezpieczenie na wypadek kontuzji, czy potrzeby rehabilitacji. Wiadomo, to jest sport i tutaj wszystko się może zdarzyć.