Znamy wyniki Regat kajakowych im. Wojciecha Skrzypczyńskiego i Mistrzostw Miasta Poznania

    Dodane: 2018-05-14

Słońce, duchota, a później deszcz i wiatr nie przeszkodziły naszym kajakarzom w walce o medale podczas rozgrywanych w minioną sobotę 12 maja Regat kajakowych im. Wojciecha Skrzypczyńskiego i Mistrzostw Miasta Poznania. W zawodach, których organizatorem był Wielkopolski Związek Kajakowy wystartowało 520 zawodników z 23 klubów. Wśród nich olimpijczycy i uczestnicy Mistrzostw Świata. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

źródło www.wzkaj.poznan.pl

C1 200m dzieci chłopców – Aleks Szmagaj (Posnania Poznań)

CT4 200M VIKING - Nikodem Gromadecki/ Marceli Krawiec / Krystian Kubica / Alex Wilga (Warta Poznań)

K1 200m juniorek – Natalia Wieczorek (Stomil Poznań)

K1 200m dzieci chłopców – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

K2 200m dzieci dziewczynek – Klaudia Górzyńska/ Julia Ziółkowska (Włókniarz Chełmża)

K4 200m dzieci chłopców - Mikołaj Mijakowski/ Marcel Raszeja/ Szymon Szot/ Grzegorz Wawrzyniak (Posnania Poznań)

C2 200m open – Adriana Antos/ Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)

źródło www.wzkaj.poznan.pl

K4 200m dzieci dziewczynek - Łucja Kłobus/ Antonina Musioł/ Amelia Preiss/ Ania Rurek (Zalew Jerzykowo)

K1 200m dzieci dziewczynek – Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K1 200m młodzików – Jarosław Kajdanek (Energetyk Poznań)

C1 200m młodzików – Piotr Kujawa (AZS AWF Poznań)

K1 200m młodziczek – Aleksandra Cybulska (Wiskord Szczecin)

C1 200m młodziczek – Karolina Seydlewicz (Posnania Poznań)

C1 200m dzieci dziewczynek – Amelia Sołtyńska (Posnania Poznań)

K1 200m juniorów mł. – Marcin Nowacki (Zryw Wolsztyn)

C1 200m juniorów mł. – Miłosz Polaczek (Orzeł Wałcz)

K1 200m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

C1 200m juniorek mł. – Luiza Fechner (Posnania Poznań)

K2 200m dzieci chłopców – Hugo Gumny/ Maksymilian Łabęda (Zalew Jerzykowo)

SUP 200m mężczyzn – Piotr Waroczyk (SUP)

SUP 200m kobiet – Sylwia Nawrocka (SUP)

źródło www.wzkaj.poznan.pl

K1 200m juniorów – Stanisław Szafraniec (Poznania Poznań)

C1 200m juniorów – Bartosz Masłowski (AZS AWF Poznań)

C1 200m juniorek – Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)

K1 200m seniorów – Paweł Kaczmarek (AZS-AWF GORZÓW WLKP.)

C1 200m seniorów – Tomasz Kaczor (Warta Poznań)

K1 200m seniorek – Martyna Klatt (Energetyk Poznań)

C1 200m Open – Paulina Grzelkiewicz (Warta Poznań)

C2 200m dzieci chłopców – Nikodem Gromadecki/ Alex Wilga (Warta Poznań)

K1 200m masters – Przemysław Niewiadomski (Zryw Wolsztyn)

K2 200m młodzików – Krzysztof Jokiel/ Przemysław Kokociński (Zryw Wolsztyn)

C2 200m młodzików – Antoni Baszyński/ Eryk Wilga (Warta Poznań)

K2 200m młodziczek – Martina Wiśniewska/ Nikola Wiśniewska (Włókniarz Chełmża)

K2 200m juniorów mł. – Emil Czepe/ Dawid Kliczkowski (Orzeł Wałcz)

C2 200m juniorów mł. – Krystian Krzyżanowski/ Miłosz Polaczek (Orzeł Wałcz)

K2 200m juniorek mł. – Nikola Sita/ Katarzyna Skorupińska (Zryw Wolsztyn)

K2 200m juniorów – Marcin Jakubowski/ Hubert Olszewski (Posnania Poznań)

C2 200m juniorów – Paweł Domiński/ Bartosz Masłowski (AZS AWF Poznań)

K2 200m juniorek – Julia Górska/ Natalia Jarosz (Włókniarz Chełmża)

K2 200m seniorów – Wojciech Tracz/ Kamil Wyrwas (Posnania Poznań)

C2 200m seniorów – Jakub Bródka/ Dawid Dziurla (Warta Poznań)

K2 200m seniorek – Natalia Gawlik/ Wiktoria Węcławek (AZS AWF Poznań)

K4 200m młodzików - Jan Jobski/ Mateusz Pietrzak/ Nicholas Scibilia/ Wiktor Walkowiak (Posnania Poznań)

K4 200m młodziczek - Amelia Getner/ Julia Piechocka/ Aleksandra Dałkowska/ Magdalena Radna (Zryw Wolsztyn)

K4 200m juniorów mł. - Seweryn Kijewski/ Dastin Malinowski/ Filip Maliński/ Kornel Wąsowicz (AZS AWF Poznań)

K4 200m juniorek mł. - Karolina Dankowska/ Zuzanna Hałas/ Wiktoria Ratajczak/ Weronika Waligóra (AZS AWF Poznań)

V2 200m parakajak – Zbigniew Olizarowicz

Wszystkie wyniki