Green Hotel sponsorem Dragonów 2018

    Dodane: 2018-05-23

Do zawodów pozostały już tylko  4 dni. W najbliższą sobotę 26 maja na poznańskiej Malcie wystartują Mistrzostwa Szkół w Smoczych łodziach Dragony 2018, 4. Poznań Canoe Challenge oraz 2. Mistrzostwa w Smoczych łodziach dla klubów, firm i instytucji.

Podobnie jak przed rokiem w zawodach na smoczych łodziach nagrody przygotowane są nie tylko dla uczestników ale również dla ich opiekunów. Dlatego miło nam jest poinformować, że Green Hotel w Komornikach  ponownie ufundował ponownie vouchery dla 3 nauczycieli wraz z osobami towarzyszącymi na nocleg ze śniadaniem. Nagrody otrzymają opiekunowie najlepszych osad w rywalizacji szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz najlepiej kibicującej szkoły.

Green Hotel położony jest w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego, jednego z najpiękniejszych miejsc Wielkopolski. Jego dogodna lokalizacja - przy zbiegu dróg Poznań - Wrocław oraz Warszawa - Berlin w połączeniu z obecnością przestrzennych sal konferencyjno - szkoleniowych, sprawia, że Green Hotel jest wyjątkowo sprzyjającym miejscem do przeprowadzenia różnego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje 43 pokojami, w tym 4 pokojami jednoosobowymi i 36 pokojami dwuosobowymi oraz 3 apartamentami – łącznie posiada 82 miejsca noclegowe. Ponadto w tym roku całkowicie zmodernizowana Restauracja - Jeziorna 1 zaprasza swoich Gości do skosztowania pysznych dań z nowej karty. Co ważne, kuchnię od wielu lat tworzą Ci sami ludzie.

Wszystko, co potrzebne aby uatrakcyjnić pobyt, znajduje się w pobliżu hotelu. Świetna lokalizacja Green Hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Szczególnie polecamy Park Biesiadny, który otoczony jest malowniczą, leśną scenerią Wielkopolskiego Parku Narodowego. Właśnie tu, w letnie, ciepłe wieczory tradycyjna kolacja może zamienić się w jedną z barwnych, tematycznych biesiad.