Medale Mistrzostw Polski w Maratonie kajakowym rozdane

    Dodane: 2018-10-02

Prawie 400 zawodników z 50 klubów wystartowało w miniony weekend (29-30 września) w XXXII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Maratonie kajakowym. Zawodnicy rywalizowali w 31 konkurencjach na dystansie od 8,4 km do 30,6 km. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

źródło facebook PZKaj

K2 23km juniorów – Miłosz i Mateusz Ziółkowscy (Stomil Poznań)

C2 19,5km juniorów – Paweł Domiński/ Bartosz Masłowski (AZS-AWF Poznań)

K1 19,5km juniorek – Martyna Mikołajewska (Astoria Bydgoszcz)

C1 15,8km juniorek – Adrianna Antos (AZS-AWF Poznań)

K1 30,6km seniorów – Michał Bil (Politechnika Opole)

K2 26,9km seniorek – Julia Lis/ paulina Markiewicz (Politechnika Opole)

C1 26,9km seniorów – Wiktor Głazunow (AZS-AWF Gorzów WLKP)

K1 15,8km juniorów mł. – Bartosz Hałas (AZS-AWF Poznań)

K2 12,1km juniorek mł. – Agata Błaszczyk/ Agata Boruta (G’Power Gorzów WLKP)

C1 12,1km juniorów mł. – Krystian Hołdak (KKS Nowa Sól)

C2 8,4km juniorek mł. – Elżbieta Łoboziak/ Anna Topa (MKSW Trzebinia)

źródło facebook PZKaj

K2 12,1km młodzików – Szymon Wiąz/ Maciej Rembek (KKS Sieradz)

K1 8,4km młodziczek – Oliwia Troka (Astoria Bydgoszcz)

C2 8,4km młodzików – Adrian Poklepa/ Damian Sajdak (KKS Nowa Sól)

C1 4,7km młodziczek – Alicja Drzewicka (OKSW Olsztyn)

K1 15,8km masters – Dariusz Soroczyński (MOS Wrocław)

K1 12,1km masters – Jolanta Rogala (Admira Gorzów WLKP)

C1 12,1km masters – Stanisław Kuczyński (Victoria Sztum)

K1 23,2km juniorów – Adrian Seliwański (G’Power Gorzów WLKP)

C1 19,5km juniorów – Herman Berko (Ukraina)

K2 19,5km juniorek – Dorota Moskowicz/ Agata Zielińska (Fala Lublin)

C2 15,8km juniorek – Adrianna i Ewelina Antos (AZS-AWF Poznań)

K2 30,6km seniorów – Andrzej Gryczko/ Sławomir Siwiec (Admira Gorzów WLKP)

K1 26,9km seniorek – Karolina Markiewicz (Politechnika Opole)

C2 26,9km seniorów – Wiktor Głazunow/ Robert Olszewski (AZS-AWF Gorzów WLKP)

K2 15,8km juniorów mł. – Adrian Zychowicz/ Dominik Wawer (G’Power Gorzów WLKP)

K1 12,1km juniorek mł. – Zuzanna Hałas (AZS-AWF Poznań)

C1 8,4km juniorek mł. – Marta Tutaj (Warta Poznań)

K1 12,1km młodzików – Jarosław Kajdanek (Energetyk Poznań)

K2 8,4km młodziczek – Justyna Stelmach/ Agnieszka Bobowska (Yacht-Club Kraków)

C1 8,4km młodzików – Eryk Wilga (Warta Poznań)

Wyniki zawodów