90 osad wystartuje we Floating Arena w Szczecinie

    Dodane: 2019-03-01

Już za tydzień, 9 marca na obiekcie Floating Arena w Szczecinie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski smoczych łodzi na basenie. Na liście startowej jest 90 osad co powoduje, że będą to największe zawody w Europie!

OPEN (6 osób)
1. KfRG Team GoCo Germany
2. PneumantDragon Germany
3. Litwa Team
4. Amber Szczecin Team 1
5. Amber Szczecin Team 2
6. MMKS Gdańsk
7. Iławie Smoki Jezioraka
8. Husaria Gdańsk
9. Champions Team Zawisza Team 1
10. Champions Team Zawisza Team 2
11. KSC Słodki Smok
12. KS Przygoda Gdańsk
13. KTW Wrocław
14. Lucky Punch Lubecka Germany
15. Lvov Team Ukraina
16. "Smoczki" Szczecin
17. OKSW Olsztyn
18. "Barcelona '92"
19. SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany
20. Orzeł Wałcz

MIX (4+2)
1. KfRG Team GoCo Germany
2. Zoo Center Dragons Germany
3. PneumantDragon Germany
4. Iławskie Smoki Jezioraka
5. Litwa Team
6. Amber Szczecin Team 1
7. Amber Szczecin Team 2
8 Husaria Gdańsk Team 1
9. Husaria Gdańsk Team 2
10. MMKS Gdańsk
11. WSG Malbork
12. KSC Słodki Smok
13. Spójnia Warszawa
14. KS Przygoda Team 1 Gdańsk
15. KS Przygoda Team 2 Gdańsk
16. KS Energetyk Gryfińskie Smoki Team 1
17. KS Energetyk Gryfińskie Smoki Team 2
18. KTW Wrocław Team 1
19. KTW Wrocław Team 2
20. TST Wroclaw
21. Drako Walcz
22. Lucky Punch Lubecka Germany
23. Drakens Iława Team 1
24. Drakens Iława Team 2
25 TC Uckerdrachen Prenzlau Germany
26. SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany

OPEN+50 (4 osoby)
1. Amber Szczecin
2. Spójnia Warszawa
3. Lvow Team Ukraina
4. Lucky Punch Lubecka Germany
5. OKSW Olsztyn

MIX +50 (3+1)
1. Spójnia Warszawa Team 1
2. Spójnia Warszawa Team 2
3. Drako Wałcz
4. Lucky Punch Lubecka Germany
5. Wiskord Szczecin

LEJDIS (4 kobiety)
1. Amber Szczecin
2. Polski Klub Przygody Lejdis Team
3. MMKS Gdańsk
4. Litwa Team
5. WSG Malbork
6. Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Team 1 Wrocław) 
7. Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Team 2 Wrocław) 
8. KSC Słodki Smok
9. Spójnia Warszawa
10. Husaria Gdańsk
11. Drako Wałcz
12. KS Przygoda Gdańsk
13. KTW Wroclaw
14. TST Wrocław
15. Lucky Punch Lubecka Germany
16. SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany

JUNIOR MIX (4+2)
1. MMKS Gdańskie Lwy Team 1
2. MMKS Gdanskie Lwy Team 2
3. UKS ZSS Człuchów
4. Husaria Gdańsk

FUN OPEN oraz TOTAL OPEN FUN (4 osoby) 
1. Husaria Gdańsk
2. WSG Malbork
3. Koszyk&Koszyk Gryfino
4. Smoki Człuchów
5, Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Wrocław)
6. Aktywne Choszczno Team 1
7. Aktywne Choszczno Team 1
8. Aktywne Choszczno Team 2
9. Kocur Team
10. Iławskie Smoki Jezioraka
11. MKS Małomówni Wrzeszcz
12. Gdańskie Smoki
13. Polski Klub Przygody
14. Irek i Przyjaciele

Więcej na temat zawodów