Wyniki Mistrzostw Polski w Smoczych łodziach

    Dodane: 2019-03-11

Zacięta rywalizacja i mnóstwo emocji towarzyszyło wszystkim uczestnikom, którzy w sobotę 9 marca wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Polski smoczych łodzi na basenie. Impreza, której organizatorem był klub Amber Szczecin odbyły się na Floating Arenie w Szczecinie.

źródło facebook Mateusz Woźniakowski Fotografia

WYNIKI

OPEN

  1. KfRG Team GoCo Germany
  2. Champions Team Zawisza Team 1
  3. Lvov Team Ukraina
  4. Amber Szczecin Team 1

5-6 MMKS Gdańsk/ KTW Wrocław

7-10 Champions Team Zawisza Team 2/ Visaginas Team Litwa/ Iławie Smoki Jezioraka/ Pneumant Dragon Germany

11-15 OKSW Olsztyn/ Lucky Punch Lubecka Germany/ KS Przygoda Gdańsk/ SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany/ Orzeł Wałcz

16-20 "Smoczki" Szczecin/ Amber Szczecin Team 2/ KSC Słodki Smok/ Husaria Gdańsk/ Barcelona'92

MIX

  1. Zoo Center Dragons Germany

2.Spójnia Warszawa

  1. KfRG Team GoCo Germany
  2. KTW Wrocław Team 1

5-8 MMKS Gdańsk/ Husaria Gdańsk Team 1/ Iławskie Smoki Jezioraka/ KTW Wrocław Team 2

9-14 Pneumant Dragon Germany/ TC Uckerdrachen Prenzlau Germany/ Lucky Punch Lubecka Germany/ Amber Szczecin Team 1/ KS Przygoda Team 1 Gdańsk/ Drakens Iława Team 1

15-25 KS Energetyk Gryfińskie Smoki Team 1/ KSC Słodki Smok/ WSG Malbork/ SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany/ Drako Wałcz/ KS Energetyk Gryfińskie Smoki Team 2/ Drakens Iława Team 2/ Amber Szczecin Team 2/ KS Przygoda Gdańsk 2/ Husaria Gdańsk Team 2/ Visaginas Team Litwa

OPEN+50

  1. Lucky Punch Lubecka Germany

2.Spójnia Warszawa

  1. Amber Szczecin
  2. Lvow Team Ukraina
  3. OKSW Olsztyn

MIX +50

  1. Lucky Punch Lubecka Germany
  2. Spójnia Warszawa Team 1
  3. Wiskord Szczecin
  4. Spójnia Warszawa Team 2
  5. Drako Wałcz

źródło facebook Mateusz Woźniakowski Fotografia

LEJDIS

  1. Spójnia
  2. Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Team 2 Wrocław)
  3. TST Wrocław
  4. Visaginas Team Litwa

5-6 Amber Szczecin/ Husaria Gdańsk

7-8 MMKS Gdańsk/ KTW Wrocław

9-12 SCN Icebreaker Neubrandenburg Germany/ Lucky Punch Lubecka Germany/ KS Przygoda Gdańsk/ Drako Wałcz

13-16 WSG Malbork/ KSC Słodki Smok/ Polski Klub Przygody Lejdis Team/ Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Team 1 Wrocław)

JUNIOR MIX (4+2)

  1. UKS ZSS Człuchów
  2. Husaria Gdańsk
  3. MMKS Gdańskie Lwy Team 1
  4. MMKS Gdanskie Lwy Team 2

FUN OPEN

  1. Polski Klub Przygody
  2. Smoki Człuchów
  3. Lower Silesia Dragons Wrocław (LSD Wrocław)
  4. TST Wrocław Amator Team

5-8 Irek i Przyjaciele/ Kocur Team/ Iławskie Smoki Jezioraka/ Husaria Gdańsk

TOTAL OPEN FUN

  1. WSG Malbork
  2. Aktywne Choszczno Team 3
  3. Koszyk&Koszyk Gryfino
  4. Aktywne Choszczno Team 2

5-7 Aktywne Choszczno Team 1/ Małomówni Wrzeszcz/ Gdańskie Smoki