Dragony 2019 w obiektywie Romana Polańskiego. Plejada polskich gwiazd na kajakach w Poznaniu

    Dodane: 2019-04-01

Dziś dotarła do nas fantastyczna wiadomość. Już niedługo powstanie najnowsza produkcja naszego wybitnego reżysera Romana Polańskiego. Część zdjęć do filmu została zaplanowana właśnie w Poznaniu. Niektóre sceny będą nagrywane na poznańskiej Malcie podczas odbywających się 8 czerwca zawodów na kajakach turystycznych Poznań Canoe Challenge oraz Mistrzostw w smoczych łodziach Dragony 2019.

Jak potwierdził rzecznik reżysera w naszych zawodach z tej okazji wystartuje plejada polskich aktorów, wśród nich m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Weronika Rosati, Piotr Adamczak czy Robert Więckiewicz.

  1. Poznań Canoe Challenge – Mistrzostwa w kajakarstwie turystycznym skierowane dla pełnoletnich amatorów. Na starcie stanie jednocześnie 120 osób - 60 dwuosobowych kajaków z amatorami sportów wodnych na pokładzie. Uczestnicy będą mieli do pokonania trzy okrążenia o łącznej długości 5 km, a rywalizacja toczyć się będzie przed trybunami poznańskiej Malty. Osady mogą być dobrane dowolnie – nie ma podziału na wiek i płeć. Nagrody wręczane będą w różnych kategoriach.

Każdy z uczestników dostaje medal i pamiątkową koszulkę, zwycięzcy natomiast puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe!

 Z okazji dzisiejszego dnia - 1 kwietnia życzymy Wam uśmiechu na buzi!