2. Program o kajakarstwie na TVP3 Poznań – oglądaj na naszej stronie. Dziś 3. odcinek w TV!

    Dodane: 2019-05-14

W środę 8 maja widzowie TVP3 Poznań mieli okazję oglądnąć drugi odcinek programu poprzedzającego ME w parakajakarstwie i PŚ w Poznaniu, które przypomnijmy odbędą się na Torze Regatowym Malta w dniach 21-26 maja br.. W każdym z zaplanowanych programów znajdą się rozmowy autorki programu Beaty Oryl-Stroińskiej z trenerami kadr narodowych (kajakowych i kanadyjkowych), sylwetki reprezentantów wielkopolskich klubów, którzy wystartują w zawodach oraz raporty z przygotowań na poznańskiej Malcie.

Tym razem wspominaliśmy Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie z 1990 roku, była rozmowa z dyrektor Wydziału Sportu UM Poznania Ewą Bąk o partnerskiej współpracy przy organizacji imprezy oraz można było obejrzeć wywiad z reprezentantem Polski Bartoszem Stabno, trenerem poznańskiego AZS-AWF Maciejem Wyszkowskim i trenerem kadry kanadyjkarek Mariuszem Szałkowskim.

Zobacz program na żywo

W środę o 19.45 trzeci odcinek programu, a w nim: wspomnienie z Mistrzostw Świata w Poznaniu z 2001 roku, obszerna relacja z regat Eliminacyjnych w Poznaniu oraz rozmowa z Tomaszem Krykiem i.. Oglądaj na TVP3!