Coocazoo sponsorem Poznań Canoe Challenge i Poznańskich Dragonów

    Dodane: 2019-06-06

Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca na Torze regatowym Malta w Poznaniu około 550 uczestników weźmie udział w największej w Polsce imprezie dla amatorów na wodzie - 5. Poznań Canoe Challenge, XI Mistrzostwach Szkół w smoczych łodziach oraz 3. Mistrzostwach w smoczych łodziach dla firm i instytucji „Dragony 2019”.

Dziś przedstawiamy kolejnego sponsora, bez którego nasza impreza by się nie odbyła.

Coocazoo to niemiecka marka plecaków i artykułów szkolnych, którą cechuje unikalne wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania, nieprzeciętna jakość oraz dbałość o zdrową postawę.

Design. W swoich produktach stawiają na design, który podkreśli Twoją indywidualność. Dlatego regularnie aktualizują ofertę, wprowadzając nowe wzory i kolory, inspirując się najnowszymi trendami modowymi. Wybierz plecak, który pasuje do Twojego charakteru!

Praktyczne rozwiązania. Stawiają nie tylko na wygląd, ale również funkcjonalność. We wszystkich produktach znajdziesz sprytne rozwiązania, które będą wsparciem podczas każdego szkolnego dnia. Należą do nich m.in. przemyślany układ przegród, funkcjonalne organizery czy ukryte kieszonki. 

Zdrowy kręgosłup. Projektując plecaki Coocazoo, szczególną uwagę poświęcają ergonomii. Ich konstrukcja pozytywnie wpływa na prawidłową postawę i nie obciąża kręgosłupa. Potwierdzają to certyfikaty przyznane przez niemieckie organizacje działające na rzecz zdrowego kręgosłupa.

Jakość. Wszystkie produkty Coocazoo wykonywane są z najwyższą starannością, dzięki czemu użytkuje się je latami. Stosują wysokiej jakości materiały, niezawodne zamki YKK oraz folie odblaskowe wykorzystywane m.in. przez służby ratunkowe.

www.travelbag4u.pl