Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim i XXXVI Memoriał J. Kawieckiego w Płocku

    Dodane: 2019-10-07

W sobotę w Płocku odbyła się jedenasta edycja mistrzostw Polski w sprincie wioślarskim oraz XXXVI Memoriał Juliusza Kawieckiego.

źródło www.pztw.pl

Oto medaliści poszczególnych konkurencji:

Mistrzostwa Polski w sprincie

2-MA/MJ
1. R. Staszak, Ł. Posyłajka (AZS Szczecin) - 01:07,98
2. R. L. Drużyński, J. Pszczółkowski (PTW Płock) - 01:12,30
3. B. Gzowski, K. Szumowski (AZS AWF Warszawa) - 01:12,73

1xMA/MJ (jedynka mężczyzn)
1. M. Madaj (LOTTO Bydgostia) - 01:09,63
2. J. Domeradzki (PTW Płock) - 01:09,92
3. F. Fulara (WTW Warszawa) - 01:09,98

4-MA/MJ (czwórka bez sternika)
1. S. Gągalski, R. Staszak, Ł. Posyłajka, M. Sobanda (AZS Szczecin) - 01:00,68
2. M. Ziętarski, R. Fuchs, B. Leszczyński, F. Leszczyński (AZS UMK Toruń) - 01:01,42
3. Michał Wieczorek, D. Nowak, Mikołaj Wieczorek, M. Wódkowski (Wisła Grudziądz) - 01:02,24

1xKL/KJL (jedynka kobiet kategori lekkiej)
1. Z. Dreier (LOTTO Bydgostia) - 01:22,46
2. Z. Olszewska (AZS AWF Warszawa) - 01:22,81
3. A. Krystochowicz (MOS Ełk) - 01:23,99

2xMA/MJ
1. M. Mrozek, K. Franke (AZS AWF Warszawa) - 01:03,96
2. P. Paduch (LOTTO Bydgostia) - 01:06,13
3. R. Rychlewski, A. Zygmund (WTW Warszawa) - 01:07,59

1xML/MJL (jedynka mężczyzn)
1. M. Szczepiński (Tryton Poznań) - 01:11,41
2. P. Szulc (MKS Dwójka Warszawa) - 01:12,04
3. R. Krymski (AZS UMK Toruń) - 01:13,81

2xML/MJL
1. M. Szczepiński, D. Wiciak (Tryton Poznań) - 01:08,81
2. A. Zalewski, A. Siewaszewicz (LOTTO Bydgostia) - 01:09,22
3. P. Nowosielski, J. Tomczak (AZS Szczecin) - 01:15,17

2xKA/KJ
1. J. Śliwińska, K. Lemańczyk-Dobrzelak (AZS AWF Warszawa) - 01:12,94
2. M. Żukowska, A. Krystochowicz (MOS Ełk) - 01:13,19
3. K. Malinowska, A. Zielepuha (AZS UMK Toruń) - 01:21,13

1xKA/KJ (jedynka kobiet)
1. K. Lemańczyk-Dobrzelak (AZS AWF Warszawa) - 01:19,20
2. Z. Olszewska (AZS AWF Warszawa) - 01:24,26
3. W. Dziwota (PTW Płock) - 01:24,39

2-KA/KJ
1. O. Nowakowska, A. Kołodziejska (PTW Płock) - 01:22,34
2. W. Sieradzka, B. Szymańska (LOTTO Bydgostia) - 01:24,30
3. M. Kałachurska, M. Mostek (AZS Szczecin) - 01:28,16

8+MA/MJ (ósemka mężczyzn)
1. Ł. Krajewski, J. Domeradzki, R. Drużyński, M. Sobiecki, B. Donarski, J. Pszczółkowski, J. Aleksandrowicz, K. Krusiewicz, A. Opasińska (PTW Płock) - 00:59,93
2. R. Krymski, K. Krause, M. Januszewski, O. Streich, M. Ziętarski, R. Fuchs, B. Leszczyński, F. Leszczyński, T. Skurzyński (AZS UMK Toruń) - 01:01,16
3. M. Stocki, A. Florczak, K. Piekarczyk, R. Nogaj, S. Gągalski, R. Staszak, Ł. Posyłajka, M. Sobanda, W. Kula (AZS Szczecin) - 01:02,92

8+MM (ósemka mężczyzn masters)
1. B. Zalewski, H. Szlachta, J. Skowroński, Z. Półtorak, B. Guzior, Ł. Olczak, D. Rudziński, B. Skierski, A. Opasińska (PTW Płock) - 1:04,70
2. L. Burchardt, J. Tokarski, R. Wlazły, J. Kubasik, M. Świebocki, W. Janaczyk, D. Słomka, P. Kołodziejczak, T. Skórzyński (KTW Kalisz) - 1:19,70
3. A. Śmieszny, W. Kowalczyk, R. Anronik, W. Gregorowicz, B. Niedźwiedzka, J. Kiela, E. Grocki, A. Pogorzelski, B. Kołodziejak (MOS Warszawa) - 1:21,30

XXXVI Memoriał Juliusza Kawieckiego

1xMJ/MJM (jedynka junirów)
1. S. Pobudkiewicz (MKS Dwójka Warszawa) - 01:15,00
2. J. Opasiński (PTW Płock) - 01:20,17
3. M. Łęgowik (PTW Płock) - 01:20,33

2-MJ/MJM (dwójka bez sternika juniorów)
1. R. L. Drużyński, J. Pszczółkowski (PTW Płock) - 01:12,78
2. J. Nowakowski, A. Dorenda (AZS Szczecin) - 01:14,76
3. P. Brudzyński, K. Budziński (PTW Płock) - 01:29,71

1xKJ/KJM (jedynka juniorek) 
1. W. Dziwota (PTW Płock) - 01:29,42
2. P. Józefowicz (WIR Iława) - 01:32,89
3. M. Wiśniewska (MKS Dwójka Warszawa) - 01:34,08

4xMM/4-MM
1. B. Gasparski, R. Ziganshin, J. Ślusarczyk, M. Zieliński (TWdW Warszawa) - 01:12,43
2. M. Higersberg, M. Żółkiewski, A. Chłapowski-Myjak, K. Kerner (WTW Warszawa) - 01:17,51
3. P. Łojszczyk, R. Antonik [2xMM] (AZS-AWF Warszawa) - 01:17,78

2xKJ/KJM (dwójka podwójna juniorek)
1. O. Nowakowska, W. Dziwota (PTW Płock) - 01:28,26
2. U. Kurek, N. Walewska (MKS Dwójka Warszawa) - 01:36,66
3. I. Lipińska, D. Śmigielska (PTW Płock) - 01:43,34

4+MJ/MJM (czwórka ze sternikiem)
1. K. Kołodziejski, I. Skowyrski, M. Łęgowik, S. Kaszanek, A. Opasińska (PTW Płock) - 01:25,95
2. O. Wiśniewski, W. Ossowski, M. Wysocki, I. Olczak, W. Ossowska (PTW Płock) - 01:28,32

2xMJ/MJM (dwójka podwójna juniorów)
1. P. Szulc, S. Pobudkiewicz (MKS Dwójka Warszawa) - 01:09,22
2. J. Opasiński, M. Łęgowik (PTW Płock) - 01:12,516
3. M. Kasprzyk, B. Sroślak (AZS Szczecin) - 01:12,519

1xMM (jedynka masters)
1. P. Łojszczyk (AZS-AWF Warszawa) - 01:18,91
2. R. Antonik (AZS-AWF Warszawa) - 01:19,78
3. B. Juraszyński (Masters) - 01:31,84
4. W. Urbanowski (PTW Żnin) - 01:33,24

>>>KOMPLET WYNIKÓW<<<

źródło www.pztw.pl