WYNIKI Juniorzy – Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa

    Dodane: 2020-10-28

W niedzielę 25 października w Wałczu odbyły się ostatnie tegoroczne regaty kajakowe Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa.

W kategorii junior młodszy w konkurencji biegowej (1500m) najszybsza była Daria Oryszewska (KKS Nowa Sól). Natomiast na wodzie zwyciężyła Julia Seliwańska (G’Power Gorzów). Wśród kanadyjkarek w klasyfikacji generalnej na wodzie najlepsza okazała się Julia Tarasiuk (Cresovia Białystok). Najlepszym biegaczem wśród kajakarzy został Mateusz Trojanowski (Orzeł Wałcz, a na wodzie zwyciężył Miłosz Kamiński (UKS Sokolik Czernin). Natomiast wśród kanadyjkarzy w biegach i na wodzie zwyciężył Rafał Poklepa (KKS Nowa Sól).

W kategorii juniorów najlepszą biegaczką wśród kajakarek została Oliwia Kubis (AZS AWF Poznań). Na wodzie zwyciężyła natomiast Weronika Marczewska (UKS Kopernik Bydgoszcz). Najszybszą biegaczkom wśród kanadyjkarek została Julia Wolińska (UKS Motława Gdańsk), na wodzie zwyciężyła Natalia Marońska (Zawisza Bydgoszcz). Wśród kajakarzy na bieżni i na wodzie zwyciężył Jan Paszek (MKS Czechowice-Dziedzice). Najlepszym kanadyjkarzem w obu konkurencjach okazał się Gracjan Michalak (KKS Nowa Sól)

Wyniki kategorii junior młodszy oraz junior:
JUNIOR MŁODSZY:

Kobiety kajakarki: KobietyKajakarkiJmł

Kobiety kanadyjkarki: KobietyKanadyjkarkiJmł

Mężczyźni kajakarze: MężczyźniKajakarzeJmł

Mężczyźni kanadyjkarze: MężczyźniKanadyjkarzeJmł

JUNIOR:

Kobiety kajakarki: KobietyKajakarkiJ

Kobiety kanadyjkarki: KobietyKanadyjkarkiJ

Mężczyźni kajakarze: MężczyźniKajakarzeJ

Mężczyźni kanadyjkarze: MężczyźniKanadyjkarzeJ