Powołania wioślarzy na konsultacje szkoleniowe juniorów i młodzieżowców

    Dodane: 2020-11-03

W listopadzie w COS OPO Wałcz odbywają się konsultacje szkoleniowe grup juniorskich i młodzieżowych. Z tej okazji PZTW przedstawił listę powołanych.

Młodzieżowa kadra kobiet (2-7.11.2020 i 7-22.11.2020)

Zofia Borzyszkowska (RTW Lotto Bydgostia)
Paulina Chrzanowska (RTW Lotto Bydgostia)
Katarzyna Duda (AZS Szczecin)
Dominika Gałka (SMS/AZS UMK Toruń)
Martyna Jankowska (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Zuzanna Jasińska (Pegaz Wrocław)
Barbara Jęchorek (SMS/Posnania Poznań)
Wiktoria Kalinowska (SMS/Posnania Poznań)
Oliwia Kania (RTW Lotto Bydgostia)
Wiktoria Kowalska (AZS AWF Kraków)
Iga Krzemińska (Drakkar Gdańsk)
Zuzanna Lesner (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Urszula Ożarowska (WTW Warszawa)
Adrianna Paszkowska (AZS UMK Toruń)
Aleksandra Rojek (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Jessika Sobocińska (SMS Wałcz/Wisła Grudziądz)
Barbara Streng (BTW Bydgoszcz)
Małgorzata Strybel (RTW Lotto Bydgostia)
Paulina Wasela (RTW Lotto Bydgostia)

* Po testach i selekcji na zgrupowaniu od 7.11 pozostanie 16 zawodniczek

Emilia Szatkowska (BTW Bydgoszcz) - 7-22.11

Sztab
Marcin Badziągowski - Trener
Marcin Zgorzelak - Trener (2-9.11)
Mariusz Kowal - Trener (9-22.11)

Młodzieżowa kadra mężczyzn (5-8.11.2020 i 8-15.11.2020)

Bartosz Bartkowski (Wisła Grudziądz)
Adam Bujnowski (Drakkar Gdańsk)
Jakub Byczek (AZS Szczecin)
Konrad Domański (WTW Warszawa)
Igor Malinowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Jakub Frąckowiak (Posnania Poznań)
Dawid Frącz-Zakrzewski (RTW Lotto Bydgostia)
Dominik Glonek (SMS/Posnania Poznań)
Adrian Górka (AZS AWFiS Gdańsk)
Emil Jackowiak (Posnania Poznań)
Mikołaj Januszewski (Posnania Poznań)
Damian Józefowicz (Posnania Poznań)
Jerzy Kaczmarek (Posnania Poznań)
Krzysztof Kasparek (Posnania Poznań)
Łukasz Kasztelan (Posnania Poznań)
Borys Kliber (Posnania Poznań)
Julian Kościuk (Posnania Poznań)
Antoni Radomiński-Lasek (AZS AWF Kraków)
Cezary Litka (SMS/AZS AWF Poznań)
Jakub Predel (Wisła Grudziądz)
Gustaw Skarzyński (MKS Dwójka Warszawa)
Oskar Streich (AZS UMK Toruń)
Kajetan Szewczyk (RTW Lotto Bydgostia)
Wojciech Szwarc (Posnania Poznań)
Szymon Tomiak (AZS AWFiS Gdańsk)
Przemysław Wanat (AZS AWF Poznań)
Patryk Wojtalak (Posnania Poznań)
Łukasz Żmudziński (WTW Włocławek)

*Po testach i selekcji na zgrupowaniu od 8.11 pozostanie
20 zawodników (12 wiosła długie, 6 wiosła krótkie i 2 waga lekka)

Sztab
Przemysław Konecki - Trener PZTW (5-15.11)
Maciej Kurek - Trener (Posnania Poznań) (5-15.11)
Daniel Bernatajtys - Trener (RTW Lotto Bydgostia) (5-8.11)
Małgorzata Stańczyk-Dąbrowska - Lekarz

Kadra narodowa juniorów (6-15.11.2020)

Zuzanna Bielaszewska (RTW LOTTO Bydgostia)
Michał Chłopicki (AZS AWF Kraków)
Dawid Chrościelewski (UKS MOS Ełk)
Aleks Dorenda (AZS Szczecin)
Daniel Gałęza (Drakkar Gdańsk)
Julia Gęsicka (WTW Włocławek)
Filip Jędrzejczak (SMS/AZS AWF Poznań)
Paulina Józefowicz (WIR Iława)
Anna Khlibenko (UKS Szóstka Gdańsk)
Krystian Kierzek (RTW LOTTO Bydgostia)
Maciej Kłodziński (AZS Szczecin)
Julia Konarska (SMS/AZS UMK Toruń)
Zofia Krukowska (SMS/AZS AWF Poznań)
Mikołaj Kulka (Drakkar Gdańsk)
Tomasz Lewicki (RTW LOTTO Bydgostia)
Zuzana Madaj (RTW LOTTO Bydgostia)
Natasha Malicka (RTW LOTTO Bydgostia)
Michał Rańda (AZS Wratislavia)
Dominika Rękas (SMS/AZS UMK Toruń)
Dawid Seroka (UKS MOS Ełk)
Fryderyk Sobecki (RTW LOTTO Bydgostia)
Gabriela Stefaniak (Posnania RBW Poznań)
Julia Sulik (SMS/UKS Ateny Wałcz)
Jacek Suszka (SMS/Posnania RBW Poznań)
Michał Synowiec (UKS MOS Ełk)
Martyna Szyperska (RTW LOTTO Bydgostia)
Piotr Śliwiński (WTW Włocławek)
Martyna Wojciechowska (RTW LOTTO Bydgostia)
Jakub Woźniak (SMS/KW 1904 Poznań)
Dominik Zyblewski (SMS/AZS UMK Toruń)

Sztab
Artur Jankowiak - Trener PZTW
Elżbieta Jankowiak - Trener
Tomasz Bykowski - Trener
Aneta Bełka-Siemion - Trener
Szymon Wiśniewski - Trener

"Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do uprawiania dyscypliny wioślarstwo" (6-11.11.2020)

Julia Borys (AZS UW Warszawa)
Weronika Broda (KTW Kalisz)
Sandra Bryk (Zawisza Bydgoszcz)
Jan Chojecki (RTW LOTTO Bydgostia)
Maksymilian Dudek (Polonia Poznań)
Julia Facon (WTW Warszawa)
Bartosz Fryczyński (Zawisza Bydgoszcz)
Oliwia Gawrysiak (BTW Bydgoszcz)
Sandra Gil-Pilarska (Zawisza Bydgoszcz)
Maja Graczyk (WTW Warszawa)
Igor Grzanka (RTW LOTTO Bydgostia)
Wojciech Gwit (RTW LOTTO Bydgostia)
Grzegorz Hoffmann (KW 04 Poznań)
Tymon Kałużny (Wisła Grudziądz)
Filip Kośka (WTW Warszawa)
Zofia Kozłowska (Posnania Poznań)
Tacjana Kubiak (KW 04 Poznań)
Olga Mańczak (Posnania Poznań)
Natalia Michalak (RTW LOTTO Bydgostia)
Maksymilian Mikulski (RTW LOTTO Bydgostia)
Mikołaj Patalas (RTW LOTTO Bydgostia)
Oskar Przybylski (Polonia Poznań)
Mateusz Pyczot (WTW Warszawa)
Tomasz Rybicki (RTW LOTTO Bydgostia
Aleksandra Sagan (WIR Iława)
Kacper Sobieska (WTW Warszawa)
Natalia Szymańska (UKS Szóstka Gdańsk)
Kacper Twarowski (BTW Bydgoszcz)
Aleksandra Warachewicz (UKS Szóstka Gdańsk)
Dawid Ziółkowski (AZS AWFiS Gdańsk)

Sztab
Patryk Glaza - Trener
Anna Kliber - Trener
Łukasz Pawłowski - Trener
Agnieszka Renc - Trener