III Otwarte Mistrzostwa Szkół Smoczych Łodzi na basenie

Smocze łodzie
2017-02-02  Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na Ergometrze

Wioślarstwo
2017-03-11 Poznań
Akademickie Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim

Wioślarstwo
2017-03-31 Poznań
I Spływ kajakowy „Głuszynką i Wartą tylko na żarty”

Kajakarstwo turystyczne
2017-04-01 Poznań
Międzynarodowy Turniej

Kajak polo
2017-04-07 Bolonia (Włochy)
Regaty Międzynarodowe Memoriał Paolo d`Aloja

Wioślarstwo
2017-04-07 Pediluco (Włochy)
Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe

Regaty odbędą się w dniu 8 kwietnia 2017 r. w Warszawie na Kanale Żerańskim, woda stojąca.

Regaty odbywają się na dystansie 8 km

Start do pierwszego wyścigu nastąpi o godz. 11.00.

Dokumenty zawodników należy przedstawić Komisji Kontroli w dniu 8.04.2017 r. w godz. 10.00 – 12.00 na starcie regat.

Program regat

Wioślarstwo
2017-04-07 Warszawa
Regaty Sprinterskie Wojciecha Skrzypczyńskiego

13 maja na torze regatowym MALTA w Poznaniu odbędą się Regaty Sprinterskie Wojciecha Skrzypczyńskiego.

Konkurencje regat

- seniorzy 1998 i starsi 200 m K-2, C-2

- seniorki 1998 i starsi 200 m K-2

- kobiety open 200 m C-2

- juniorzy 1999-2000 200 m K-1, K-2, C-1, C-2

- juniorki 1999-2000 200 m K-1, K-2, C-1

- juniorzy mł. 2001-2002 200 m K-1, K-2, K-4, C-1, C-2

- juniorki mł. 2001-2002 200 m K-1, K-2, K-4, C-1

- młodzicy 2003-2004 200 m K-1, K-2, K-4, C-1, C-2

- młodziczki 2003-2004 200 m K-1, K-2, K-4, C-1

- dzieci chłopcy 2005 i młodsi 200 m K-1, K-2, K-4, C-1, C-2

- dzieci dziewczynki 2005 i młodsi 200 m K-1, K-2, K-4, C-1, C-2

- mastersi mężczyzn 200 m K-1, K-2, K-4, C-1, C-2

- mastersi kobiet 200 m K-1, K-2

- turystyczne open 200 m T-2

- niepełnosprawni 200 m V-2

- viking (turystyczne C-4) 200 m CT-4 (2005 i młodsi)

Zgłoszenia wraz z listą zbiorczą należy wysłać elektronicznie, na adres e-mail: wzkaj@wp.pl,

biuro@wzkaj.poznan.pl do 30.04.2017.

Zapowiedź

Kajakarstwo
2017-04-18 Poznań
Zawody Konsultacyjne Seniorów

21 – 23 kwietnia w Ośrodku COS „Bukowina” w Wałczu odbędą się Zawody Konsultacyjne Seniorów w kajakarstwie.

21 – 23 kwietnia w Ośrodku COS „Bukowina” w Wałczu odbędą się Zawody Konsultacyjne Seniorów w kajakarstwie. W zawodach weźmie udział ponad 120 zawodnikow i zawodniczek z całej Polski. W pierwszym dniu startów (sobota) zawodnicy zmierzą się z dystansem 200m (przed południem) i 1000m (sesja popołudniowa). Drugiego dnia  przyjdzie czas na dystans 500m.

Program zawodów

Kajakarstwo
2017-04-18 COS Wałcz
Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów

Regaty odbędą się w dniach 22-23 kwietnia 2017 r. w Poznaniu na torze regatowym Malta.

Wyścigi w konkurencjach juniorek i juniorów rozgrywane będą systemem : w sobotę - rano przedbiegi, po południu finały, w niedzielę – rano i po południu finały. Osady do poszczególnych przedbiegów w konkurencjach juniorek i juniorów zostaną rozstawione przez Trenara Kadry Juniorów po porozumieniu z Dyrektorem Sportowym PZTW na podstawie Centralnych Kontrolnych Regat Jesiennych 2016, Centralnych Wiosennych R egat Długodystansowych i konsultacji juniorów w Wałczu. Do popołudniowych finałów załogi awansować będą wg następujących wariantów: Wariant 1 . Mniej niż sześć przedbiegów. Do pierwszego finału awansują zwycięzcy przedbiegów. Finał A zostaje uzupełniony przez osady, które uzyskały kolejne najlepsze czasy. W kolejnych finałach zawodnicy rozstawieni zostają wg uzyskanych czasów. Wariant 2 . Sześć przedbiegów. Do finału awansują zwycięzcy przedbiegów. W kolejnych finałach zawodnicy rozstawieni zostają wg uzyskanych czasów. Wariant 3 . Więcej niż sześć przedbiegów. Spośród wszystkich zwycięzców przedbiegów, sześć osad z najlepszymi czasami zakwalifikuje się do finału A. Pozostali zwycięzcy przedbiegów wystartują w finale B. Wolne miejsca w finale B uzupełnione zostaną przez osady posiadające kolejne najlepsze czasy z przedbiegów. W kolejnych finałach zawodnicy rozstawieni zostają wg uzyskanych czasów. Po każdej serii finałów następować będzie wymiana dwóch ostatnich osad w danym finale z dwoma pierwszymi z finału niższ ego. Wymiana ostatniej osady z finału wyższego z pierwszą osadą z finału niższego następuje automatycznie, natomiast ewentualna zamiana przedostatniej osady z finału wyższego z drugą z finału niższego następuje po porównaniu czasów.

Program zawodów

Wioślarstwo
2017-04-19 Poznań
Otwarcie sezonu

Smocze łodzie
2017-04-22 Gdańsk
Zawody Konsultacyjne Juniorów

1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów w kajakarstwie.

W imprezie wystartuje ponad 451 zawodników z 59 ekip z całej Polski.

Program zawodów

Kajakarstwo
2017-04-24 COS Wałcz
Zawody Konsultacyjne Juniorów

1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów w kajakarstwie.

W imprezie wystartuje ponad 451 zawodników z 59 ekip z całej Polski.

Program zawodów

Kajakarstwo
2017-04-24 COS Wałcz
XXV Regaty Kajakowe Memoriał im. Tadeusza Pasika

28 maja na rzece Prośnie w Kaliszu (początek o godzinie 11.00) odbędą się XXV Regaty Kajakowe Memoriał im. Tadeusza Pasika.

W zawodach mogą startować:

- seniorzy i juniorzy - 1000 m K-1

- seniorzy i juniorzy - 500 m K-2

- seniorki i juniorki - 500 m K-1

- juniorzy młodsi - 500 m K-1, K-2

- juniorki młodsze - 500 metrów K-1, K-2

- młodzicy - 500 metrów K-1, K-2

- młodziczki - 500 metrów K-1, K-2

- dzieci – chłopcy - 200 metrów B-1 lub K-1 500m, K-2 500m

- dzieci – dziewczynki - 200 metrów B-1 lub K-1 500m, K-2 500m

  • weterani - 500 metrów K-1, K-2

Regulamin regat

Kajakarstwo
2017-04-28 Kalisz
XXV Regaty Kajakowe Memoriał im. Tadeusza Pasika

28 maja na rzece Prośnie w Kaliszu (początek o godzinie 11.00) odbędą się XXV Regaty Kajakowe Memoriał im. Tadeusza Pasika.

W zawodach mogą startować:

- seniorzy i juniorzy - 1000 m K-1

- seniorzy i juniorzy - 500 m K-2

- seniorki i juniorki - 500 m K-1

- juniorzy młodsi - 500 m K-1, K-2

- juniorki młodsze - 500 metrów K-1, K-2

- młodzicy - 500 metrów K-1, K-2

- młodziczki - 500 metrów K-1, K-2

- dzieci – chłopcy - 200 metrów B-1 lub K-1 500m, K-2 500m

- dzieci – dziewczynki - 200 metrów B-1 lub K-1 500m, K-2 500m

  • weterani - 500 metrów K-1, K-2

Regulamin regat

Kajakarstwo
2017-04-28 Kalisz
Zawody Konsultacyjne Juniorów

Kajakarstwo
2017-04-28 COS Wałcz
Zawody konsultacyjne i kwalifikacje do kadry narodowej

Kajak polo
2017-04-28 Kaniów
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-05-01 Oborniki – Zielonagóra
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017”

Kajakarstwo
2017-05-01 Gryfino
Puchar Polski w Kajakarstwie Długodystansowym – seria 1

Kajakarstwo
2017-05-05 Wolsztyn
Puchar Polski w Kajak Polo

Kajak polo
2017-05-05 Leśna
Puchar Świata Seniorów

Wioślarstwo
2017-05-05 Belgrad (Serbia)
Regaty Międzynarodowe Juniorów

Wioślarstwo
2017-05-06 Monachium (Niemcy)
Otwarte Mistrzostwa Opola

Kajakarstwo
2017-05-06 Opole
Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz

Kajakarstwo
2017-05-06 Bydgoszcz
Specjalistyczny Sprawdzian Wielkopolskiego Związku Kajakowego + Ranking Dzieci i Młodzików

Kajakarstwo
2017-05-08 Poznań
Regaty Eliminacyjne Seniorów I Regaty Kwalifikacyjne w Parakajakarstwie

Kajakarstwo
2017-05-11 Poznań
Międzynarodowy Turniej – test obiektów przed World Games

Kajak polo
2017-05-12 Wrocław
Regaty Otwarcia Sezonu

Kajakarstwo
2017-05-13 Warszawa
Regaty Międzynarodowe Seniorów A i B

Wioślarstwo
2017-05-13 Essen (Niemcy)
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-05-13 Jaracz – Oborniki
IX regaty Smoczych Łodzi Muzealników

Smocze łodzie
2017-05-18 Gdańsk
ICF CANOE SPRINT WORLD CUP

Kajakarstwo
2017-05-19 Montemor-OVelo/ Portugalia
Regaty Eliminacyjne Juniorów

Kajakarstwo
2017-05-19 Bydgoszcz
Dni Gdańska

Smocze łodzie
2017-05-20 Gdańsk
Mistrzostwa Europy Juniorów

Wioślarstwo
2017-05-20 Krefeld (Niemcy)
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-05-21 Piaski – Krępsko
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP

Kajakarstwo
2017-05-26 Szeged/ Węgry
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym

Kajakarstwo
2017-05-26 Hazewinkel/ Belgia
Międzynarodowe Zawody Kajakowe dla Juniorów

Kajakarstwo
2017-05-26 Piestany/ Słowacja
Akademickie Mistrzostwa Polski

Wioślarstwo
2017-05-26 Bydgoszcz
Mistrzostwa Europy Seniorów

Wioślarstwo
2017-05-26 Racice (Czechy)
1 ECA CUP

Kajak polo
2017-05-26 Saint Omer/Francja
Regaty im. Piotra Głażewskiego

Kajakarstwo
2017-05-27 Gorzów
I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Gdańska

Smocze łodzie
2017-05-27 Gdańsk
Mistrzostwa Szkół w Smoczy łodziach Dragony 2017

Smocze łodzie
2017-05-27 Poznań
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP

Kajakarstwo
2017-06-02 Belgrad/ Serbia
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kajakarstwo
2017-06-03 Bydgoszcz
Mistrzostwa Polski Seniorów

Wioślarstwo
2017-06-03 Poznań
„Dzień Dziecka z Olimpijczykami"

Kajakarstwo turystyczne
2017-06-03 Poznań
Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy

Kajakarstwo
2017-06-03 Tychy
Dni Malborka

Smocze łodzie
2017-06-03 Malbork
Mistrzostwa Mazowsza

Kajakarstwo
2017-06-03 Warszawa
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-06-04 Żółwin – Międzyrzecz- Gorzyca
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Kajakarstwo
2017-06-09 Poznań
2 ECA CUP

Kajak polo
2017-06-09 Kopenhaga/Dania
Mistrzostwa Warszawy w Sprincie

Kajakarstwo
2017-06-10 Warszawa
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Wioślarstwo
2017-06-10 Kalisz
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B

Kajakarstwo
2017-06-10 Bydgoszcz
Regaty Międzynarodowe Seniorów A i B

Wioślarstwo
2017-06-10 Ratzeburg (Niemcy)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Długodystansowe Mistrzostwa im. R. Piszcza

Kajakarstwo
2017-06-10 Poznań
Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy

Kajakarstwo
2017-06-11 Warszawa
Puchar Polski

Kajak polo
2017-06-16 Kaniów
Puchar Świata Seniorów

Wioślarstwo
2017-06-16 Poznań
XIII Otwarte Mistrzostwa Polski

Smocze łodzie
2017-06-17 Bydgoszcz
Mistrzostwa Warszawy jun. jun. młodszych, młodzików i dzieci

Kajakarstwo
2017-06-17 Warszawa
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-06-17 Mylof – Piła Młyn
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23

Kajakarstwo
2017-06-22 Belgrad/ Serbia
3 ECA CUP

Kajak polo
2017-06-23 Mechelen/Belgia
II Regaty Kwalifikacyjne

Kajakarstwo
2017-06-23 Wałcz
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-06-24 Oborniki
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa  D

Kajak polo
2017-06-24 Bydgoszcz
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Kajakarstwo
2017-06-24 Lublin
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów

Wioślarstwo
2017-06-24 Kruszwica
Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi

Smocze łodzie
2017-06-24 Bydgoszcz
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym

Kajakarstwo
2017-06-30 Vila Nova de Gaia-Crestuma/ Portugalia
Otwarte Regaty Masters

Wioślarstwo
2017-07-01 Poznań
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-07-02 Resko – Płoty
Mistrzostwa Europy

Smocze łodzie
2017-07-06 Szeged
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (maraton) – seria 2 Pucharu Polski

Kajakarstwo
2017-07-07 Gorzów Wielkopolski
Puchar Świata Seniorów

Wioślarstwo
2017-07-07 Lucerna (Szwajcaria)
Akademickie Mistrzostwa Europy

Wioślarstwo
2017-07-13 Subotica (Serbia)
Mistrzostwa Europy Seniorów

Kajakarstwo
2017-07-14 Plovdiv/ Bułgaria
Puchar Polski

Kajak polo
2017-07-14 Choszczno
Mistrzostwa Polski Juniorów

Wioślarstwo
2017-07-15 Kruszwica
"Święto Wody 2017

Smocze łodzie
2017-07-15 Żabinek Gmina Wierzchowo
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-07-16 Nadarzyce – Szwecja
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Wioślarstwo
2017-07-19 Płowdiw (Bułgaria)
Mistrzostwa Polski Weteranów i Turniej dla Dzieci

Kajak polo
2017-07-22 Leśna
The World Games

Wioślarstwo
2017-07-26 Jelcz-Laskowice
World Games

Kajak polo
2017-07-26 Wrocław
Klubowe Mistrzostwa Europy

Smocze łodzie
2017-07-26 Divonne-Les -Bains
Mistrzostwa Świata Jun. i U23

Kajakarstwo
2017-07-27 Pitesti/ Rumunia
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)

Wioślarstwo
2017-07-27 Kruszwica
3-dniowy Międzynarodowy spływ Klubu Niezatapialni, Karlino – Kołobrzeg

Kajakarstwo turystyczne
2017-07-28 Karlino – Kołobrzeg
Mistrzostwa Świata Juniorów

Wioślarstwo
2017-08-02 Troki (Litwa)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów

Kajakarstwo
2017-08-03 Bydgoszcz
XXI Regaty Smoczych Łodzi „Dominik 2017”

Smocze łodzie
2017-08-03 Gdańsk
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików

Wioślarstwo
2017-08-05 Poznań
Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych i Juniorów

Kajak polo
2017-08-11 Kaniów
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-08-12 Trzebiatów – Mrzeżyno
Mistrzostwa Świata Seniorów

Kajakarstwo
2017-08-23 Racice/ Czechy
Mistrzostwa Europy Sen i U21

Kajak polo
2017-08-23 Saint Omer/Francja
Mistrzostwa Świata Reprezentacji Narodowych

Smocze łodzie
2017-08-23 Dianchi Lake Chiny
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni. „Szanty nad wartą – Zielonagóra Razem – Zakończenie Wakacji”.

Kajakarstwo turystyczne
2017-08-26 Oborniki – Zielonagóra
Mistrzostwa Polski Seniorów, Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie, Mistrzostwa Polski Młodzików

Kajakarstwo
2017-09-01 Poznań
Mistrzostwa Polski Seniorów

Kajak polo
2017-09-01 Leśna
Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2017

Kajakarstwo
2017-09-02 Tychy
Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo

Kajak polo
2017-09-02 Warszawa
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Wioślarstwo
2017-09-02 Kruszwica
Klubowe Mistrzostwa Świata

Smocze łodzie
2017-09-02 Wenecja
Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym

Kajakarstwo
2017-09-07 Pietermaritzburg
Puchar Polski

Kajak polo
2017-09-08 Kaniów
Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego

Kajakarstwo
2017-09-09 Warszawa
III Regaty Kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej Tomasza Łodygowskiego

Kajakarstwo
2017-09-09 Poznań
Weekend ze Szpakami, I Półmaraton Kajakowy

Kajakarstwo
2017-09-09 Poznań
XXVII Memoriał L. Grabowskiego

Kajakarstwo
2017-09-09 Chełmża
XII Kajakowy weekend ze Szpkami – I półmaraton kajakowy, III Regaty kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej

Kajakarstwo turystyczne
2017-09-09 Poznań
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-09-10 Drawa – Bogdanka
Długodystansowe Mistrzostwa Polski

Wioślarstwo
2017-09-16 Kruszwica
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (10km) – seria 3 Pucharu Polski

Kajakarstwo
2017-09-16 Augustów
XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego

Kajakarstwo
2017-09-23 Bydgoszcz
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Kajakarstwo
2017-09-23 Poznań
I Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Smocze łodzie
2017-09-23 Gdańsk
Spływ kajakowy Klubu Niezatapialni

Kajakarstwo turystyczne
2017-09-24 Ptusza – Krępsko
Mistrzostwa Świata Seniorów

Wioślarstwo
2017-09-24 Sarasota (USA)
Puchar Bałtyku

Wioślarstwo
2017-09-30 Brześć (Białoruś)
Błękitna Wstęga Odry

Kajakarstwo
2017-09-30 Opole
Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana I Regaty Zakończenia Sezonu

Kajakarstwo
2017-09-30 Warszawa
XXV ORK Memoriał L. Sławatyckiego

Kajakarstwo
2017-09-30 Chełmno
XI I Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski

Smocze łodzie
2017-10-07 Lidzbark
Zawody Konsultacyjne Juniorów

Kajakarstwo
2017-10-13 COS Wałcz
Spływ kajakowy „Jesień Szpaków”

Kajakarstwo turystyczne
2017-10-13 Poznań
Mistrzostwa Miasta Poznania Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików

Wioślarstwo
2017-10-14 Poznań
Zawody Konsultacyjne Seniorów

Kajakarstwo
2017-10-15 COS Wałcz
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne

Wioślarstwo
2017-10-21 Poznań
„Spływ z okazji Dnia Niepodległości”,

Kajakarstwo turystyczne
2017-11-10 Poznań