Kolejne trzy osady w finale A podczas Mistrzostw Świata w wioślarstwie

 Julia Wasiela   Dodane: 2017-09-28

Mistrzostwa Świata seniorów w wioślarstwie idą pełną parą. Po dzisiejszych startach, wiemy, że kolejne trzy osady awansowały do najwyższego półfinału. Pozostałe trzy wystartują w finałach B.

źródło www.pztw.org.pl, fot. J. Kowacic

Na drugim miejscu w swoim półfinale znaleźli się Miłosz Jankowski i Jerzy Kowalski. Dwójka podwójna wagi lekkiej uzyskała czas 6:20,85. Pierwsi byli Francuzi z czasem 6:18,10.

Z trzeciej pozycji do finału A zakwalifikowała się czwórka podwójna mężczyzn. Dariusz Radosz, Wiktor Chabel, Dominik Czaja i Adam Wicenciak dopłynęli na metę z czasem 5:49,67. Wygrali Brytyjczycy, natomiast drudzy byli Holendrzy.

Weronika Deresz i Joanna Dorociak ukończyły swój półfinał na drugim miejscu. Dwójka podwójna wagi lekkiej wystartuje w finale A. Polki uległy jedynie reprezentantkom Nowej Zelandii.

Niestety w finale A nie zobaczymy Artura Mikołajczewskiego i Martyny Mikołajczewskiej. Jedynkarka i jedynkarz wagi lekkiej dopłynęli na metę na czwartej pozycji i zakończą udział w mistrzostwach ścigając się w finale B.

Natomiast męska ósemka w repasażu uplasowała się na trzecim miejscu. Nie wystarczyło to do awansu do najwyższego finału. Osada zmierzy swoje siły w finale B.

Kolejny dzień regat otworzą finały B żeńskich i męskich jedynek wagi lekkiej, następnie w półfinale popłyną: na jedynce nasz parawioślarz, dwójka podwójna mężczyzn oraz jedynka mężczyzn.

Życzymy połamania wioseł!

Olimpia Elbląg z wizytą u Prezydenta

    Dodane: 2017-09-28

Wczoraj Prezydent Elbląga Witold Wróblewski pogratulował kajakarzom ZKS Olimpia Elbląg i ich trenerom sukcesów, które osiągnęli w mijającym powoli sezonie. A było czego gratulować ponieważ elbląscy wodniacy sezon mogą zaliczyć do udanych.

źródło facebook ZKS Olimpia Elbląg 

Wśród klubowych sukcesów należy wymienić starty Marty Witkowskiej - m.in. 7 miejsce wywalczone podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Rumunii w K-1 na 1000 m i 4. miejsce podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Belgradzie w konkurencji K-2 na 1000 m. W tym roku reprezentanci klubu stawali również na podium Mistrzostw Polski i Olimpiady Młodzieży.

Jak powiedziała w wywiadzie dla Dziennika Elbląskiego Agnieszka Banaś, trenerka i prezes sekcji kajakowej Olimpii Elbląg:

- Mamy też medalistów wśród Weteranów i Mastersów, czego przykładem są trzy tytuły mistrzowskie zdobyte we wrześniu w Wałczu, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Masters.
Uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu kajakowego w Elblągu odbędzie się 21 października br.

Ciąg dalszy zmagań podczas Mistrzostw Świata w wioślarstwie

 Julia Wasiela   Dodane: 2017-09-27

Kolejna osada zakwalifikowała się do finału A rozgrywanych w amerykańskiej Saracocie Mistrzostw Świata w wioślarstwie. W ćwierćfinałach wystartowali również nasi jedynkarze i oboje awansowali do półfinałów.

źródło www.pztw.org.pl, fot. J. Kowacic

Joanna Dittman, Maria Wierzbowska, Monika Ciaciuch oraz Olga Michałkiewicz w kategorii czwórki bez sterniczki kobiet zajęły drugie miejsce w dzisiejszym repasażu. Polki ukończyły wyścig z czasem 6:41,46 i uległy jedynie reprezentantkom Chin (6:41,43). 

Artur Mikołajczewski dopłynął na linię met na trzeciej pozycji. Jedynkarzowi wagi lekkiej udało się dostać do półfinału.

Skiffista Natan Węgrzycki-Szymczyk również uplasował się na trzecim miejcu w swoim ćwierćfinale. Wioślarz uzyskał czas 6:57,75 i wystartuje w półfinale.

Oby tak dalej!

Kolejnymi wyścigami, na które czekamy z niecierpliwością będą jutrzejsze starty męskiej ósemki w repasażu oraz półfinały jedynki wagi lekkiej mężczyzn oraz kobiet, dwójki podwójnej wagi lekkiej mężczyzn i kobiet oraz czwórki podwójnej mężczyzn. Do boju Polacy!

Bardzo dobry początkek Mistrzostw Świata w wioślarstwie

 Julia Wasiela   Dodane: 2017-09-26

Od niedzieli w amerykańskiej Sarasocie odbywają się przedbiegi Mistrzostw Świata w wioślarstwie. Dziewięć osad zakwalifikowało się do dalszego etapu rozgrywek. Przed nami jeszcze wyścig o tory w rywalizacji parawioślarskiej mikstów dwójek podwójnych.

źródło www.pztw.org.pl, fot. J. Kowacic

Wiele emocji wywołał wyścig czwórek podwójnych kobiet. Katarzyna Zillmann, Marta Wieliczko, Maria Springwald oraz Agnieszka Kobus zajęły pierwsze miejsce w swoim przedbiegu. Po cudownym finiszu uzyskały czas 6:26,73 i zakwalifikowały się do finału A. Drugie były Brytyjki (6:27,87), a trzecie Amerykanki (6:27,88).

Do półfinału awansowała czwórka podwójna mężczyzn. Osada na ostatnich 500 m wyprzedziła ekipę z Nowej Zelandii. Polacy osiągnęli czas 5:52,89.

Jednym z faworytów do medalu jest Artur Mikołajczewski, który podczas przedbiegu potwierdził swoją dobrą formę. Polak w konkurencji jedynki wagi lekkiej zajął pierwsze miejsce i tym samym awansował do ćwierćfinału.

Zwycięstwo odniosły także Weronika Deresz i Joanna Dorociak w kategorii dwójki podwójnej wagi lekkiej kobiet. Osada uzyskała czas 7:05,49 i popłynie w półfinale.

W tej samej sytuacji znalazła się dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn. Miłosz Jankowski wraz z Jerzym Kowalskim pewnie wygrali swój przedbieg. Biało-czerwonych zobaczymy wkrótce w półfinale.

W ćwierćfinale zmierzy się skiffista Natan Węgrzycki-Szymczyk. Polak przekroczył linię mety z czasem 6:59,80. Kolejnym zawodnikiem był Szwajcar, który uzyskał czas 7:05,60.

Kolejną osadą, która awansowała do półfinału jest dwójka podwójna mężczyzn w składzie: Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup. Debel ukończył wyścig na pierwszej pozycji. Druga była reprezentacja Francji.

Martyna Mikołajczak w kategorii jedynki wagi lekkiej kobiet zajęła trzecie miejsce. Nie przeszkodziło to wioślarce w awansie do półfinału. Skiffistak uzyskała czas 7:47,74.

W kategorii parawioślarskiej jedynki mężczyzn Jarosław Kailing zawkwalifikował się do półfinału. Wioślarz uplasował się na drugim miejscu w przedbiegu. Pierwsza była Australia.

W jutrzejszym repasażu zobaczymy czwórkę bez streniczki kobiet. Olga Michałkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Ciaciuch oraz Maria Wierzbowska ukończyły bieg na trzecim miejscu. Pierwsza była osada z Australii, a drugie przypłynęły Amerykanki.

Męska ósemka w dzisiejszym przedbiegu zajęła ostatnie miejsce. Osada popłynie w repasażu.

Jutro czeka nas repasaż czwórki bez streniczki kobiet.

Gratulujemy wszystkich udanych wyścigów i mamy nadzieję, że polscy wioślarze zdołają utrzymać tak dobry poziom!

Pierwszy Otwarty Wyścig Australijski w Kajakarstwie Turystycznym

    Dodane: 2017-09-26

W minioną niedzielę na zbiorniku retencyjny przy Szkole Podstawowej nr 86 w Gdańsku odbył się Pierwszy Otwarty Wyścig Australijski w Kajakarstwie Turystycznym.

źródło facebook Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku

W imprezie wzięło udział ponad 100 uczestników, którzy wystartowali w 7 kategoriach! 2 osobowe osady złożone były z uczniów szkoły oraz rodziców i opiekunów. Zbiornik okazał się wystarczająco duży, aby zorganizować na nim zawody kajakowe. Uczestnikom czasem brakowało trochę wprawy w wiosłowaniu ale nad wszystkim czuwali ratownicy z Fundacji Ratownictwa Bezpieczni nad Wodą.

źródło facebook Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku

Impreza, której celem była popularyzacja kajakarstwa i sportów wodnych wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego od używek odbyła się w prawdziwie piknikowej atmosferze.

Wyścig Australijski K-2 - oznacza wyścigi na łodziach dwuosobowych, 6 łodzi dwuosobowych ściga się na obwodzie prostokąta o długości około 200 metrów, oznaczonego czterema bojami nawrotowymi, ostatnia osada po każdym kółku odpadała.

Piknik zorganizowała Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice we współpracy z Klubem Wodnym Gdańskie Lwy oraz SP 86.

Oxford pokonał Cambridge w 26. Wielkiej Wioślarskiej

    Dodane: 2017-09-25

42 ósemki wystartowały w minioną sobotę w Bydgoszczy podczas 26. edycji Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy. Uczestnicy rywalizowali w kilku kategoriach, a meta tradycyjnie znajdowała się na Rybim Rynku.

źródło www.bydgostia.org.pl

Regaty rozpoczęły się od uroczystego odsłonięcia „Bydgoskich Autografów”. Tym razem na ulicy Długiej swoje podpisy odsłoniły mistrzynie olimpijskie w dwójce podwójnej Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj.

Zwieńczeniem regat był natomiast wyścig na dystansie 2 km pomiędzy dwoma londyńskimi uniwersytetami. Po zaciętej rywalizacji łódka Oxfordu, w której wiosłował m.in. mistrz olimpijski z Rio de Janeiro Constantine Louloudis zaledwie o 3,16 sekundy wyprzedziła Cambridge. Było to siódme zwycięstwo w 11-letniej historii startów tych dwóch uniwersytetów w Bydgoszczy.

Wyścig główny ósemek seniorów o Puchar Wieczysty Rady Miasta Bydgoszczy i nagrodę Totalizatora Sportowego wygrała osada LOTTO-Bydgostia przed AZS UMK Toruń. W kategorii juniorów o nagrodę Totalizatora Sportowego – Memoriał Zbigniewa Urbanyi pierwsze miejsce zajęła osada Reprezentacji Bydgoszczy przed AZS Szczecin. W konkurencji kobiet o Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego po złoto sięgnęła osada Reprezentacji Niemiec przed AZS AWF Kraków. W wyścigu akademickim o Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich zwyciężyła osada Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. W wyścigu juniorów o Puchar Prezesa Totalizatora Sportowego zwyciężyła Reprezentacja Litwy przed Berliner Ruder – Club.

W trakcie imprezy już po raz czwarty odbyły się także starty smoczych łodziach. Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ponownie nie dała szans ekipie Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy.

Znamy zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie

    Dodane: 2017-09-24

Ponad 450 uczestników z 19 klubów wystartowało dzisiaj na poznańskiej Malcie w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Posnania Poznań przed AZS AWF Poznań i Wartą Poznań. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

C1 500m młodzików - Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

K4 500m juniorek mł. – Karolina Dankowska/ Wiktoria Ratajczak/ Zuzanna Hałas/ Weronika Waligóra (AZS AWF Poznań)

K1 500m dziewczynek – Wiktoria Konopska  (G’Power Gorzów WLKP)

K1 1000m młodzików – Mikołaj Rechul (AZS AWF Poznań)

K1 500m młodziczek – Daria Kasperek (OŚ AZS Politechnika Poznań)

K1 1000m młodzików – Krzysztof Jokiel (UMKS Zryw Wolsztyn)

K1 500m seniorów – Sławomir Witczak (Energetyk Poznań)

C1 500m młodzików – Piotr Kujawa (AZS AWF Poznań)

C2 500m juniorek mł. – Luiza Fechner/ Aleksandra Glaeser (Posnania Poznań)

K1 1000m młodziczek – Julia Piechocka (UMKS Zryw Wolsztyn)

CT4 200m – Nikodem Gromadecki/ Marceli Krawiec/ Krystian Kubica/ Aleks Wilga (Warta Poznań)

SUP 200m – Hubert Tobis (AT Road)

C1 500m młodziczek – Oliwia Kordalska (UPKS Poncio Lidzbark)

K1 1000m dzieci – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

K4 500m juniorów mł. – Bartosz Klonowski/ Dastin Malinowski/ kornel Wąsowicz/ Sewery Kijewski (AZS AWF Poznań)

K2 500m – Patrycja Hołysz/ Patrycja Lebioda (Energetyk Poznań)

K1 500m młodziczek – Julia Seliwańska (G’Power Gorzów WLKP)

C4 500m OPEN – Oliwia Kordalska/ Zuzanna Kordalska/ Klaudia Trzcińska/ Natalia Maronska (UPKS Poncio Lidzbark)

K1 500m dzieci – Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K1 500m seniorek – Julia Wieczorek (Stomil Poznań)

K2 500m seniorów – Sławomir Witczak/ Piotr Gajewski (Energetyk Poznań)

C2 500m młodzików – Piotr Kujawa/ Wojciech Domiński (AZS AWF Poznań)

C1 200m młodziczek (2005) – Marta Brzezińska (Posnania Poznań)

C1 200m dzieci – Amelia Sołtyńska (Posnania Poznań)

K2 500m dzieci – Zuzanna Zychowicz/ Maja Kędziora (G’power Gorzów WLKP)

K1 500m juniorek  - Luiza Durka (Admira Gorzów)

C1 500m młodzików – Konrad Pawłowski (Admira Gorzów)

K4 500m chłopców - Thomas Scibilia/ Grzegorz Wawrzyniak/ Mikołaj Mijakowski/ Marcel Raszeja (Posnania Poznań)

C1 500m – Mariusz Kruk (Posnania Poznań)

K2 500m juniorów – Stanisław Szafraniec/ Kacper Imieliński (Posnania Poznań)

C2 500m juniorów mł. – Igor Stasik/ Kacper Bogajczyk (AZS AWF Poznań)

K2 500m seniorek – Marta Bąk/ Julia Wieczorek (Stomil Poznań)

K2 500m młodziczek – Julia Piechocka/ Magdalena Radna (Zryw Wolsztyn)

K4 500m dzieci – Wiktoria Loba/ Natalia Szuchnik/ Aleksandra Rozenberg/ Julia Leińska (UKS 6 Poznań)

K1 500m dzieci – Emil Śmigielski (G’Power Gorzów WLKP)

C2 500m seniorów – Jakub Bródka/ Dawid Dziurla (Warta Poznań)

K4 500m młodziczek – Amelia Getner/ Małgorzata Wacke/ Aleksandra Dałkowska/ Julia Prządka (UMKS Zryw Wolsztyn)

C1 500m juniorów mł. Yevgen Dubinin (Ukraina)

K1 500m juniorów – Kacper Dratwa (Energety Poznań)

C1 500m juniorów – Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)

C1 500m juniorek – Paulina Grzelkiewicz (Warta Poznań)

C1 500m juniorek mł. – Luiza Fechner (Posnania Poznań)

K4 500m młodzików – Bartosz Klonowski/ Hubert Bączyk/ Igor Wyszkowski/ Mikołaj Rechul (AZS AWF Poznań)

K1 500m juniorów mł. - Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)

K1 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

K2 500m dzieci – Kuba Wojciechowski/ Jakub Szorcz (Energetyk Poznań)

K1 500m młodzików – Jakub Gawłowski (G’Power Gorzów WLKP)

C2 500m juniorów – Grzegorz Ludwiczak/ Bartosz Masłowski (Warta Poznań)

K2 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska/ Emilia Marciniak (Energetyk Poznań)

K2 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas/ Seweryn Kijewski (AZS AWF Poznań)

K2 500m młodzików – Krzysztof Jokiel/ Przemysław Kokociński (Zryw Wolsztyn)

Gratulujemy!

Wyniki zawodów

Puktacja klubowa

Deszcz nie przeszkodził kajakarzom w rywalizacji w Poznaniu

    Dodane: 2017-09-23

Ponad 200 zawodników z 20 klubów wystartowało dzisiaj na poznańskiej Malcie w ramach 5. Długodystansowych Regat im. Rafała Piszcza i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kajakarstwie. Mimo nienajlepszej pogody i padającego deszczu rywalizacja na torze była bardzo zacięta.

źródło facebook KS Stomil Poznań

Rafał Piszcz podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 r., wspólnie z Władysławem Szuszkiewiczem w wyścigu K-2 1 000 m zajął III miejsce zdobywając brązowy medal olimpijski. Trzykrotnie startował na igrzyskach olimpijskich, pięciokrotnie na mistrzostwach świata, dwukrotnie na mistrzostwach Europy, 25 razy zdobywał tytuł mistrza Polski.

A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K1 2000m młodzików – Krzysztof Burdajewicz (UMKS Zryw Wolsztyn)

C1 500m młodziczek – Luiza Fechner (Posnania Poznań)

K1 2000m dzieci – Zofia Burdajewicz (UMKS Zryw Wolsztyn)

C1 2000m seniorów – Dominik Nowacki (Stomil Poznan)

C1 500m dzieci – Aleks Szmagaj (Posnania Poznań)

K1 2000m juniorów mł. – Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)

C1 2000m młodzików – Piotr Kujawa (AZS AWF Poznań)

K1 2000m młodziczek – Katarzyna Skorupińska (UMKS Zryw Wolsztyn)

C1 2000m juniorów – Dawid Dziurla (Warta Poznań)

K1 2000m juniorek – Weronika Szymańska (Warta Poznań)

C1 2000m juniorek mł. – Patrycja Mendelska (AZS AWF Poznań)

K2 2000m młodzików – Krzysztof Burdajewicz/ Krzysztof Jokiel (UMKS Zryw Wolsztyn)

K4 2000m młodziczek – Maria Koch/ Malwina Juchiewicz/ Jadwiga Dobrowolska/ Joanna Hoffmann (UKS „6” Poznań)

CT4 500m – Nikodem Gromadecki/ Marcel Krawiec/ Krystian Kubica/ Aleks Wilga (Warta Poznań0

K1 2000m dzieci – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

K1 2000m – juniorek mł. – Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

C1 2000m juniorek – Paulina Grzelkiewicz (Warta Poznań)

C2 2000m młodzików – Tomasz Jańczak/ Mateusz Sobczak (Posnania Poznań)

K4 2000m młodzików – Krzysztof Szafraniec/ Mateusz Pietrzak/ Jan Tymiński/ Nicholas Scibilia (Posnania Poznań)

K1 2000m juniorów – Marcin Jakubowski (Posnania Poznań)

C1 2000m juniorów mł. – Bartosz Masłowski

K2 2000m młodziczek – Karolina Dankowska/ Wiktoria Ratajczak (AZS AWF Poznań)

C2 2000m młodziczek – Luiza Fechner/ Aleksandra Glaeser (Posnania Poznań)

Wyniki 5. Długodystansowych Regat im. Rafała Piszcza

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Wkrótce ropoczęcie Mistrzostw Świata seniorów w wioślarstwie

 Julia Wasiela   Dodane: 2017-09-22

Już w najbliższą niedzielę w Sarasocie odbędą się długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata seniorów w wioślarstwie. Zawody potrwają do 1 października. W regatach weźmie udział 900 zawodników i zawodniczek z 69 krajów.

Polska reprezentacja składa się z dziesięciu osad: 4 kobiecych i 6 męskich. Siedem osad wystartuje w przedbiegach w niedzielę, dwie w poniedziałek i jedna we wtorek.

Nasza ekipa wyleciała do Stanów Zjednoczonych w sobotę 16 września oraz w niedzielę 17 września. W tej chwili odbywają się ostatnie treningi przygotowawcze na torze ragatowym.

Eksperci uważają, że Polacy mają spore szanse medalowe w niektórych konkurencjach. Ostatnie sukcesy kadry seniorów pozytywnie nastrajają przed tą ogromną wioślarską imprezą.

Ze względu na nieszczęśliwy wypadek w czwórce bez sterniczki nie zobaczymy Anny Wierzbowskiej. Natomiast wystartuje jej siostra Maria, która podkreśla, że będzie się starać o jak najlepszy wynik dla Anny.

Przypomnimy ostateczne składy osad na Mistrzostwa Świata w Sarasocie:

Jedynka wagi lekkiej kobiet:
Martyna Mikołajczak (LOTTO Bydgostia);

Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet:
Joanna Dorociak (WTW Warszawa),
Weronika Deresz (WTW Warszawa);

Czwórka bez streniczki kobiet:
Maria Wierzbowska (LOTTO Bydgostia),
Monika Ciaciuch (LOTTO Bydgostia),
Joanna Dittmann (LOTTO Bydgostia),
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.);

Czwórka podwójna kobiet:
Katarzyna Zillmann (AZS UMK Toruń),
Marta Wieliczko (Wisła Grudziądz),
Maria Springwald (AZS AWF Kraków),
Agnieszka Kobus (AZS AWF Warszawa);

Jedynka mężczyzn:
Natan Węgrzycki-Szymczyk (AZS AWF Warszawa);

Jedynka wagi lekkiej mężczyzn:
Artur Mikołajczewski (Gopło Kruszwica);

Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn:
Miłosz Jankowski (AZS AWFiS Gdańsk),
Jerzy Kowalski (Gopło Kruszwica);

Dwójka podwójna mężczyzn:
Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk),
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń);

Czwórka podwójna mężczyzn:
Dominik Czaja (AZS AWF Warszawa),
Dariusz Radosz (LOTTO Bydgostia),
Adam Wicenciak (KW-04 Poznań),
Wiktor Chabel (Posnania Poznań);

Ósemka mężczyzn:
Zbigniew Schodowski (AZS AWF Gorzów Wlkp.),
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa),
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz),
Robert Fuchs (AZS UMK Toruń),
Ryszard Ablewski (LOTTO Bydgostia),
Bartosz Modrzyński (BTW Bydgoszcz),
Piotr Juszczak (Zawisza Bydgoszcz),
Krystian Aranowski (Zawisza Bydgoszcz),
Daniel Trojanowski (Zawisza Bydgoszcz).

Życzymy połamania wioseł!