48 polskich reprezentantów wystartuje w Mistrzostwach Europy w kajakarstwie. Znamy program

    Dodane: 2017-06-20

Już w najbliższy weekend w serbskim Belgradzie odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Sprincie kajakowym. W imprezie weźmie udział 48 osobowa reprezentacja biało-czerwonych:

  1. Sebastian Aleksandrowicz – Zawisza Bydgoszcz
  2. Tomasz Barniak - OKSW Olsztyn
  3. Dorota Borowska - NOSiR Nowy Dwor Mazowiecki
  4. Dominik Bugaj – OKSW Olsztyn
  5. Pawet Czaja - AZS AWF Katowice
  6. Iwona Czarnecka – KS Spójnia Warszawa
  7. Dawid Dziurla – KS Warta Poznań
  8. Krystian Głogowski - UKS Kopernik Bydgoszcz
  9. Bartosz Grabowski – Włókniarz Chełmża
  10. Paulina Grzelkiewicz – KS Warta Poznań
  11. Ksawery Hajdamowicz – UKS Motława Gdańsk
  12. Marcel Hołdak – KKS Nowa Sól
  13. Justyna Iskrzycka – AZS AWF Katowice
  14. Aleksandra Jacewicz – MKS MOS Wrocław
  15. Kinga Jankowska – Baza Mrągowo
  16. Paweł Kaczmarek – AZS AWF Gorzów WLKP
  17. Aleksander Kitewski – Zawisza Bydgoszcz
  18. Martyna Klatt – Energetyk Poznań
  19. Dorian K1iczkowski - AZS AWF Gorzów WLKP
  20. Adrian Kłos – Astoria Bydgoszcz
  21. Katarzyna Kołodziejczyk – KTW Kalisz
  22. Kamil Kołpak - AZS AWF Gorzów WLKP
  23. Przemysław Korsak – G’Power Gorzów WLKP
  24. Szymon Kostenski – AZS AWF Poznań
  25. Patryk Kowalski – Orzeł Wałcz
  26. Julia Lis - AZS AWF Poznań
  27. Jakub Michalski - AZS AWF/SMS Poznań
  28. Piotr Morawski – MKS Czechowice Dziedzice
  29. Filip Nowaczyk – Posnania Poznań
  30. Julia Olszewska – KS Piast Człuchów
  31. Sandra Ostrowska – Motława Gdańsk
  32. Paulina Paszek - AZS AWF Katowice
  33. Anna Puławska - AZS AWF Gorzów WLKP
  34. Dominik Rzepczyński – Błyskawica Rokietnica
  35. Sylwia Szczerbińska – KS Cresovia Białystok
  36. Grzegorz Szpynda - AZS AWF Poznań
  37. Klaudia Szulecka - NOSiR Nowy Dwor Mazowiecki
  38. Arsen Śliwiński – WKK Warszawa
  39. Patryk Świtalski – Spójnia Warszawa
  40. Wojciech Tracz – Posnania Poznań
  41. Julia Walczak – OKSW Olsztyn
  42. I-Helena Wiśniewska – Zawisza Bydgoszcz
  43. Sławomir Witczak – Energetyk Poznań
  44. Marta Witkowska – ZKS Olimpia Elbląg
  45. Łukasz Witkowski – Posnania Poznań
  46. Dominika Włodarczyk – Zawisza Bydgoszcz
  47. Filip Weckwert – Hubertus Biały Bór
  48. Norman Zezula – Piast Człuchów

Program regat

Do Belgradu pojadą również: Iwona Stebner – sędzia, trenerzy: Mariusz Szatkowski, Tomasz Kryk, Maciej Juhnke, Tomasz Mendelski, Ireneusz Szpynda, Michał Śliwiński, Robert Włodarczyk, Stanisław Rybakowski, Zbigniew Kowalczuk, Andrzej Rakowski (lekarz), fizjoterapeuci: Witold Słomko, Monika Teodorowicz, Anatoliy Hupało.