Znamy zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie

    Dodane: 2017-09-24

Ponad 450 uczestników z 19 klubów wystartowało dzisiaj na poznańskiej Malcie w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Posnania Poznań przed AZS AWF Poznań i Wartą Poznań. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

C1 500m młodzików - Kacper Grzelski (Posnania Poznań)

K4 500m juniorek mł. – Karolina Dankowska/ Wiktoria Ratajczak/ Zuzanna Hałas/ Weronika Waligóra (AZS AWF Poznań)

K1 500m dziewczynek – Wiktoria Konopska  (G’Power Gorzów WLKP)

K1 1000m młodzików – Mikołaj Rechul (AZS AWF Poznań)

K1 500m młodziczek – Daria Kasperek (OŚ AZS Politechnika Poznań)

K1 1000m młodzików – Krzysztof Jokiel (UMKS Zryw Wolsztyn)

K1 500m seniorów – Sławomir Witczak (Energetyk Poznań)

C1 500m młodzików – Piotr Kujawa (AZS AWF Poznań)

C2 500m juniorek mł. – Luiza Fechner/ Aleksandra Glaeser (Posnania Poznań)

K1 1000m młodziczek – Julia Piechocka (UMKS Zryw Wolsztyn)

CT4 200m – Nikodem Gromadecki/ Marceli Krawiec/ Krystian Kubica/ Aleks Wilga (Warta Poznań)

SUP 200m – Hubert Tobis (AT Road)

C1 500m młodziczek – Oliwia Kordalska (UPKS Poncio Lidzbark)

K1 1000m dzieci – Thomas Scibilia (Posnania Poznań)

K4 500m juniorów mł. – Bartosz Klonowski/ Dastin Malinowski/ kornel Wąsowicz/ Sewery Kijewski (AZS AWF Poznań)

K2 500m – Patrycja Hołysz/ Patrycja Lebioda (Energetyk Poznań)

K1 500m młodziczek – Julia Seliwańska (G’Power Gorzów WLKP)

C4 500m OPEN – Oliwia Kordalska/ Zuzanna Kordalska/ Klaudia Trzcińska/ Natalia Maronska (UPKS Poncio Lidzbark)

K1 500m dzieci – Zofia Burdajewicz (Zryw Wolsztyn)

K1 500m seniorek – Julia Wieczorek (Stomil Poznań)

K2 500m seniorów – Sławomir Witczak/ Piotr Gajewski (Energetyk Poznań)

C2 500m młodzików – Piotr Kujawa/ Wojciech Domiński (AZS AWF Poznań)

C1 200m młodziczek (2005) – Marta Brzezińska (Posnania Poznań)

C1 200m dzieci – Amelia Sołtyńska (Posnania Poznań)

K2 500m dzieci – Zuzanna Zychowicz/ Maja Kędziora (G’power Gorzów WLKP)

K1 500m juniorek  - Luiza Durka (Admira Gorzów)

C1 500m młodzików – Konrad Pawłowski (Admira Gorzów)

K4 500m chłopców - Thomas Scibilia/ Grzegorz Wawrzyniak/ Mikołaj Mijakowski/ Marcel Raszeja (Posnania Poznań)

C1 500m – Mariusz Kruk (Posnania Poznań)

K2 500m juniorów – Stanisław Szafraniec/ Kacper Imieliński (Posnania Poznań)

C2 500m juniorów mł. – Igor Stasik/ Kacper Bogajczyk (AZS AWF Poznań)

K2 500m seniorek – Marta Bąk/ Julia Wieczorek (Stomil Poznań)

K2 500m młodziczek – Julia Piechocka/ Magdalena Radna (Zryw Wolsztyn)

K4 500m dzieci – Wiktoria Loba/ Natalia Szuchnik/ Aleksandra Rozenberg/ Julia Leińska (UKS 6 Poznań)

K1 500m dzieci – Emil Śmigielski (G’Power Gorzów WLKP)

C2 500m seniorów – Jakub Bródka/ Dawid Dziurla (Warta Poznań)

K4 500m młodziczek – Amelia Getner/ Małgorzata Wacke/ Aleksandra Dałkowska/ Julia Prządka (UMKS Zryw Wolsztyn)

C1 500m juniorów mł. Yevgen Dubinin (Ukraina)

K1 500m juniorów – Kacper Dratwa (Energety Poznań)

C1 500m juniorów – Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)

C1 500m juniorek – Paulina Grzelkiewicz (Warta Poznań)

C1 500m juniorek mł. – Luiza Fechner (Posnania Poznań)

K4 500m młodzików – Bartosz Klonowski/ Hubert Bączyk/ Igor Wyszkowski/ Mikołaj Rechul (AZS AWF Poznań)

K1 500m juniorów mł. - Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)

K1 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska (Energetyk Poznań)

K2 500m dzieci – Kuba Wojciechowski/ Jakub Szorcz (Energetyk Poznań)

K1 500m młodzików – Jakub Gawłowski (G’Power Gorzów WLKP)

C2 500m juniorów – Grzegorz Ludwiczak/ Bartosz Masłowski (Warta Poznań)

K2 500m juniorek mł. – Natalia Wojciechowska/ Emilia Marciniak (Energetyk Poznań)

K2 500m juniorów mł. – Bartosz Hałas/ Seweryn Kijewski (AZS AWF Poznań)

K2 500m młodzików – Krzysztof Jokiel/ Przemysław Kokociński (Zryw Wolsztyn)

Gratulujemy!

Wyniki zawodów

Puktacja klubowa