Medale wioślarskich Mistrzostw Poznania rozdane

 Ewa Chudek   Dodane: 2018-10-07

Wczoraj, w sobotę 6 października, na Torze Regatowym Malta odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Miasta Poznania w wioślarstwie. Zawodnicy i zawodniczki, praktycznie we wszystkich kategoriach ścigali się na dystansie 1500m. Jest to przedostania impreza wioślarska w tym sezonie rozgrywana na jeziorze Maltańskim. 27- 28 Października odbędą się jeszcze ogólnopolskie zawody wioślarskie, czyli Centralne Kontrolne Regaty jesiennie. Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

1x DZ – jedynka dziewcząt: Gabriela Stefaniak (Posnania RBW Poznań)

1x CH – jedynka chłopców: Jacek Suszka (Posnania RBW Poznań)                      

2x DZ - dwójka podwójna dziewcząt: Gabriela Stefaniak, Daria Nolberczak (Posnania RBW Poznań)

film WZTW

2x CH - dwójka podwójna chłopców: Jacek Suszka, Igor Czekanowicz (Posnania RBW Poznań)

4x-DZ - czwórka podwójna bez sterniczki dziewcząt: Magdalena Szeszuła, Zuzanna Kaczmarek, Vanessa Waszak, Emilia Kalinowska (Polonia Poznań)

4x-CH - czwórka podwójna bez sternika chłopców: Bartłomiej Jackowiak, Igor Czekanowicz, Tomasz Grześkowiak, Michał Pranke (Posnania RBW Poznań)

4x+DZ - czwórka podwójna ze sterniczką dziewcząt: Aleksandra Hau, Julia Zwierciadłowska, Gabriela Szczepaniak, Agata Woźniak, Dominik Wojciechowski

4x+CH - czwórka podwójna ze sternikiem chłopców: Bartłomiej Jackowiak, Michał Pranke Wojciech Mikołajczak, Tomasz Grześkowiak, Daria Nolberczak

1x KJ/KJM – jedynka juniorek: Martyna Wasilewska ( KW 04 Poznań)

1x MJ/MJM – jedynka juniorów:  Patryk Szymendera ( Posnania RBW Poznań)

2x KJ/KJM – dwójka podwójna juniorek: Barbara Andrzejewska, Martyna Wasilewska (KW O4 Poznań)

2x MJ/MJM – dwójka podwójna juniorów: Tomasz Lisek, Jakub Woźniak (KW 04 Poznań)

2- MJ/MJM – dwójka bez sternika juniorów: Maciej Kasprzyk, Julian Kościuk (Posnania RBW Poznań)

4x KJ/KJM – czwórka podwójna juniorek: Martyna Wasielewska, Barbara Andrzejewska, Adrianna Mermela, Aleksandra Kircher (KW O4 Poznań)

4x MJ/MJM – czwórka podwójna juniorów: Krzysztof Wojtyś, Krzysztof Jagodziński, Cezary Litka, Szymon Mikołajczak (AZS AWF Poznań)

1x MW – jedynka masters: Jordan Osuch (Polonia Poznań)

2x MW – dwójka podwójna masters: Jordan Osuch, Maciej Kobyliński (Polonia Poznań)

 

Komplet wyników: http://eos.wztw.hostingasp.pl/page_results/details.php?url=../results_pdf/2014/104___06-10-2018___Mistrzostwa%20Miasta%20Poznania/