Wyniki Poznań Canoe Challenge. Znajdź się na zdjęciach!

    Dodane: 2019-06-10

Na starcie 5. edycji Poznań Canoe Challenge stanęły 43 dwuosobowe kajaki (86 osób) z amatorami sportów wodnych na pokładzie. Osady mogły być dobrane dowolnie - nie było podziału na wiek i płeć. Wszyscy mieli do przepłynięcia 3 okrążenia o łącznej długości 5 km.

Niektórzy mieli postanowienie jak najszybszego dopłynięcia do mety, nieco więksi amatorzy cel dopłynięcia do mety nawet jeśli dzięki bajecznej technice wiosłowania dystans miał się nieznacznie wydłużyćJ Byli nawet tacy, którzy twierdzili, że kajak sam im skręcałJ Wszyscy jednak ukończyli rywalizację z uśmiechem na twarzy i w dobrych humorach, za co otrzymali pamiątkowe medale i koszulkę.

Najszybciej dystans pokonali Michał Nieskurski i Robert Rembalski. Na drugim miejscu uplasowali się Robert Bykowski i Alan Szerszeniewski, a po brąz sięgnęli Maciej Muchała i Łukasz Konieczny.

Wyniki

Galeria zdjęć

Organizator: Klub Sportowy Stomil Poznań;

Partnerzy: Santander, Miasto Poznań, Rada Osiedla Rataje, Centrum Handlowe Posnania, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych”, Fundacja Sport Support, Ministerstwo Sportu i Turystyki

Sponsorzy: Grupa Hotelowa Orbis, Drukarnia Drukma, Skodex Krotoski-Cichy, Lorenz Bahlsen, Komplet Polska, Green Hotel, Pyrland Park linowy, Powerade, Podium Czerwona, Pacha, Spaprofessionals, Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia, Coocazoo

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Poznania