Medaliści ENEA Mistrzostw Polski w wioślarstwie

    Dodane: 2020-08-19

W miniony weekend (13-16 sierpnia) na torze regatowym w Kruszwicy odbyły się ENEA Mistrzostwa polski juniorek i juniorów młodszych w wioślarstwie (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży). Poniżej prezentujemy listę medalistów:

8+MJM
1. A. Kornacki, S. Owsiany, D. Chlebio, M. Bielak, B. Kliber, D. Bora, K. Senderacki, N. Mistrzak (KTW Kalisz) - 06:14,15
2. K. Bandura, O. Żurawski, T. Rybicki, M. Patalas, O. Czubak, P. Szamlewski, W. Gwit, I. Boliński, F. Reszczyński (LOTTO Bydgostia) - 06:28,60
3. R. Szkopiński, S. Raś, J. Krawczyk, R. Zapałowski, J. Wielgus, K. Koprowski, S. Malinowski, K. Dylewski, M. Wiśniewska (AZS UMK Toruń) - 06:29,92

2xMJM
1. I. Czekanowicz, J. Suszka (Posnania RBW Poznań) - 06:40,61
2. S. Stankiewicz, D. Gałęza (Drakkar Gdańsk) - 06:40,63
3. W. Nakonieczny, M. Rańda (AZS Wratislavia) - 06:51,50

2xKJM
1. D. Nolberczak, G. Stefaniak (Posnania RBW Poznań) - 07:36,60
2. M. Taczek, K. Kusiowska (AZS Szczecin) - 07:47,58
3. J. Klucznik, M. Zdrojewska (Wisła Grudziądz) - 07:49,03

1xMJM
1. D. Gałęza (Drakkar Gdańsk) - 07:22,17
2. P. Śliwiński (WTW Włocławek) - 07:28,76
3. J. Suszka (Posnania RBW Poznań) - 07:32,28

1xKJM
1. M. Żukowska (MOS Ełk) - 08:11,87
2. G. Stefaniak (Posnania RBW Poznań) - 08:13,9
3. J. Gęsicka (WTW Włocławek) - 08:21,99

2-KJM
1. Wiktoria Klasińska, Weronika Klasińska (WTW Włocławek) - 08:04,96
2. A. Barańska, J. Hakobyan (AZS UMK Toruń) - 08:09,19
3. G. Nosal, A. Woźniak (Posnania RBW Poznań) - 08:09,90

4x+KJM
1. M. Romaniuk, M. Graczyk, M. Kozłowska, J. Facon, L. Jabłońska (WTW Warszawa) - 07:22,57
2. K. Paul, Z. Raczkowiak, N. Michalak, E. Odejewska, F. Reszczyński (LOTTO Bydgostia) - 07:22,61
3. G. Dąbrowska, A. Kocińska, A. Gębicka, A. Narożniak, J. Wachnicka (AZS UMK Toruń) - 07:42,48

4+MJM
1. J. Mikołajczyk, J. Borysewicz, N. Nowak, I. Jurkowski, M. Danielewicz (Posnania RBW Poznań) - 06:51,55
2. P. Szamlewski, T. Rybicki, M. Patalas, K. Bandura, F. Reszczyński (LOTTO Bydgostia) - 06:52,02
3. D. Chlebio, S. Owsiany, M. Bielak, B. Kliber, N. Mistrzak (KTW Kalisz) - 06:52,55

2-MJM
1. A. Wachnicki, M. Kozłowski (AZS UMK Toruń) - 07:05,83
2. D. Bora, K. Senderacki (KTW Kalisz) - 07:07,67
3. C. Bajeński, M. Kardas (AZS UMK Toruń) - 07:22,34

4x+MJM
1. P. Pączka, F. Szczepaniak, O. Franczak, P. Janik, F. Reszczyński (LOTTO Bydgostia) - 06:35,55
2. M. Weichhaus, F. Jaworski, I. Osiński, K. Tomczuk, N. Lewandowska (AZS UMK Toruń) - 06:37,26
3. M. Pranke, B. Jackowiak, O. Kaczmarek, K. Rodak, M. Danielewicz (Posniania RBW Poznań) - 06:39,19

4x-MJM
1. M. Pranke, I. Czekanowicz, B. Jackowiak, K. Rodak (Posnania RBW Poznań) - 06:32,46
2. P. Pączka, F. Szczepaniak, O. Franczak, P. Janik (LOTTO Bydgostia) - 06:38,93
3. S. Zyskowski, J. Bagiński, P. Pietrewicz, M. Akacki (MOS Ełk) - 06:46,61

4+KJM
1. Z. Malinowska, W. Lewandowska, N. Wyrzykowska, W. Lipertowicz, J. Wachnicka (AZS UMK Toruń) - 07:28,94
2. A. Hau, Z. Śmigielska, Z. Generowicz, J. Zwierciadłowska, M. Danielewicz (Posnania RBW Poznań) - 07:51,66
3. N. Szymańska, A. Khlibenko, J. Bober, A. Warachewicz, A. Jażdżewska (UKS Szóstka) - 08:07,89

4-KJM
1. A. Barańska, W. Lewandowska, G. Dąbrowska, W. Lipertowicz (AZS UMK Toruń) - 07:22,74
2. G. Nosal, Z. Śmigielska, D. Nolberczak, A. Woźniak (Posnania RBW Poznań) - 07:26,41
3. A. Hau, Z. Kozłowska, Z. Generowicz, J. Zwierciadłowska (Posnania RBW Poznań) - 07:35,88

4x-KJM
1. Z. Malinowska, N. Wyrzykowska. J. Hakobyan, A. Pawłowska (AZS UMK Toruń) - 07:17,02
2. M. Szeszuła, T. Kubiak, K. Jakuszko, J. Kozłowska (KW 1904 Poznań) - 07:27,81
3. K. Paul, Z. Raczkowiak, N. Michalak, E. Odejewska (LOTTO Bydgostia) - 07:37,18

8+KJM
1. H. Brywczyńska, L. Jabłońska, N. Włodarczyk, M. Romaniuk, A. Kujawska, B. Dąbrowska, M. Graczyk, J. Facon, K. Ambrożek (WTW Warszawa) - 07:30,04
2. M. Kałużna, W. Karwacka, M. Pawłowska, E. Dolska, O. Rodziewicz, S. Bryk, M. Gil-Pilarska, J. Kowalewska, E. Łyszczarz (Zawisza Bydgoszcz) - 07:38,67
3. S. Sabur, K. Luty, W. Kaźmierowska, A. Karaszewska, A. Gierszewska, Z. Kozłowska, W. Nowak, N. Handke, M. Wojciechowski (Posniania RBW Poznań) - 07:45,80

4-MJM
1. C. Bajeński, M. Kardas, A. Wachnicki, M. Kozłowski (AZS UMK Toruń) - 06:46,20
2. H. Guzy, J. Majewski, R. Stroyk, J. Klimaszewski (AZS AWFiS Gdańsk) - 06:49,51
3. J. Borysewicz, J. Mikołajczyk, I. Jurkowski, N. Nowak (Posnania RBW Poznań) - 06:53,60

KOMPLET WYNIKÓW ENEA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH

Źródło www.pztw.pl